Onko kenelläkään säästöpankin kuitti joka on tilattu paperisena pankista.. Haluaisin nähdä millainen on aito, koska selvitän huijausta ja pitäisi tietää mitä kaikkea pankin lähettämässä kuitissa tulee olla, onko leimaa tms? Kyseinen kaveri on 99% väärentänyt kuitin.
Säästöpankin kuitti
4
3746
Vastaukset
- neiti pankista
Vertaa tilitapahtumia ja kaverin lähettämää kuittia.
Arkistointitunnus on yhtä kuin leima. Arkistointitunnuksella löytyy helposti pankista alkuperäinen tapahtuma jolla voit selvittää onko maksu ok. - 100 %:n totuus
Voiko joku olla vielä noin tyhmä ja vainoharhainen! Kuitti on kuitti ja maksu on maksu ja tilitapahtuma on tilitapahtuma! Sepustuksia ja tarinoita voi kuka mikäkin mistä tahansa itsellensä kehitellä, jos on sen laatuinen ajatusmaailma. Katsoppa nyt peiliin, katsooko sieltä terveen ihmisen kasvot. Huijari olet itse ja luulosairas!
- Juksu-Jussi
Jos sillon kuitti jossa se väitää maksaneensa sun tilille rahnaa.
Mut sun tilille ei ole tullukkaa, niin sitte se on "kyseisen kaverin" aisa selvittää pankkinsa kanssa mihinä ne rahat on.
Eli se yrittää juksata sua. - kuitti lompsassa
Ku raha tullu tilille ja on kuitti olemassa ni miks pitäs epäillä mitään. Jos on vielä epäily kaipa se viranomainen asian sit hoitaa Muista kuitennii jos syyttää syytöntä saa itse kantaa seuraukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135263
- 675064
- 914124
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753610Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603218- 432801
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️531934- 401800
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381649