Vinkkejä pöytään nyt!
Haluun laihtuu mahd nopee ja rajusti kerralla!
Oon vaikka kuinka kauan koittanu, mutta ei tulosta.. auttakaa!
Miten laihtua rajusti mahd nopeaan?
6
570
Vastaukset
- Kossunen evk
Ala karppaamaan niin laihdut taatusti, syöt hyvin eikä tarvi kärsiä nälästä.
Kaikkein nopeimmin ja rajuimmin laihtuu kun lopettaa syömisen. Mutta siinä voi kyllä lähteä henki.
Asiallisemmin: Pikadieetit eivät koskaan tuota pitkäaikaista ja pysyvää tulosta, koska nopea laihtuminen tarkoittaa nesteen menettämistä ja kuurin loputtua paino palaa entiselleen aika pian.
Hallittun painonpudotukseen löytyy työkaluja vaikkapa tuolta:
http://kiloklubi.fi/- aaahoihhh
viäntämällä jonku kilon rapula paskan
- KilonTohtori
Amputaatio on pysyvä ratkaisu. Pää kannattaa jättää viimeiseksi.
Jos haluat pysyviä tuloksia niin sinun on tehtävä elämäntapamuutos eikä mitään pikadiettejä. Itselle tuo on merkinnyt ruokavalion keventämistä sekä liikunnan lisäämistä!
- PoikaValkoinen
Nopeaan laihdutukseen liittyy monia riskejä ja se on monen asian summa... Mutta eikö elämä muutenkin ole sellaista? Laihdutuspillerit, uusi ruokavalio, liikunta - tapoja on monia erilaisia niinkuin on meitäkin. Tässä olisi yksi saitti, joka kannattaa tsekata!
http://e2fitness.com/
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2593161Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy782598Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har281755Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään701655Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1871610Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j181280Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.691211- 661143
- 971060
- 24909