Siitä tulee inhottava olo. Miksi kukaan edes viitsii polttaa mokomaa?
Vastaukset 5
- Ei vittu.
No ei siitä läheskään kaikille tule, itselleni tulee rentoutunut, iloinen ja muutenkin erittäin mukava olo, isommilla doseilla tulee jopa lievää psykedeliaa ja vahvaa päihtymystä (0.2-0,3 ) Joskus on ahdistunut se että unohtaa että on hyvä olo tai päihtynyt, mutta jos ei mieti mitä tapahtui sekuntti sitten niin sitäkän ei tule. Ootko varma että ole polttanut sitä itseään ? Vaikka on pieni osa ihmisiä jotka ei siitä tykkää, eikä tule tykkäämään. Tarviiko tehdä topiccia sille ettet siitä tykkäisi, ihan turhaa. Grow up pls.
- paha olo tulee
#####Tarviiko tehdä topiccia sille ettet siitä tykkäisi, ihan turhaa. Grow up pls.####
Kasva itse, märkäkorva.
En ole polttanut sitä hurjastikaan, mitä nyt silloin tällöin 30 v. aikana, mutta 2 asiaa olen huomannut, jotka on vahvistunut näin ikääntyessä:
- paranoia
- yleinen ällöttävä olo polton jälkeen
- njgiujy
mielestäni savutellu on verrannoillinen intiaaneihin?rauhan piippu!et todennäköisesti saa hyvää oloa ellei ympärilläsi ole "rauhaa"monet haluavat pilata kokemuksesi psyykkaamalla mieltäsi juuri silloin kun alitajuntasi on otoimillaan.on ihmisiä jotka "kiusaavat kun ovat niin viisaita"ole ystävien kanssa.niin ei se hullumpi kokemus välttämättä ole.itse en polta vieläkään tuntemattomien kanssa.jonkun vuoden kokemuksella sanon,että on ihmisiä jotka vastoin periaatteita pahantahtoisuuttaan haluaa psyykata kun siitä pitää nauttia jos mahdollista?ei se välttämättä stemmaa sulle koskaan?
- huohhh
Vitun narkkarit kasvakaa ny jo
- hyi!
vitun juoppo painu helvettii alkos on ale mee sinne ja juo itsesi hengiltä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä3451276- 54763
2 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk55738- 38725
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä152633Miia Heikkinen avautui !
Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa59616- 45614
Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma26601- 56596
- 43550