Mitä BEN on saanut aikaan ?

Mitä BEN on saanut aikaan ?

Kannattaako yhteiskunnan elättää tällaisia paskanpuhujia, jotka eivät saa mitään konkreettista aikaan ?

Eikö olisi aika jo vaihtaa ?
172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kokoomuksen ei kannata enää vaihtaa ketään.
Kokoomus lakkauttaa itsensä ja hyvää vauhtia.
Jonkun BZ:n puheet ovat yhtä tyhjän kanssa,
pelkää kailotusta, vois pärjätä Israelissa
paremmin, siellä olis jahtaaminen ja lahtaaminen
lakisääteistä itsepuolustusta.
Vois pitää puheita siirtokunnissa ja rakentaa
suojamuureja, korjaan: Ben syskovitsin muuria.

Jos kokoomus aikoo edetä jotenkin, nuorempaa
porukkaa peliin, näiden vanhojen jorinat osataan
jo HYVIN ulkoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokkari kirjoitti:

Mitä BEN on saanut aikaan ?

Kannattaako yhteiskunnan elättää tällaisia paskanpuhujia, jotka eivät saa mitään konkreettista aikaan ?

Eikö olisi aika jo vaihtaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu