Etsitään lenkkikaveria hakunilan alueelta.

mimini

Olen juuri aloittanut lenkkeilyn ja hakunilan alueella tähän onkin loistavat mahdollisuudet, mutta nyt ongelmana onkin pimeät illat enkä uskalla mennä enää yksin. En ole kovassa kunnossa, mutta tuon n. 5 km lenkin jaksan hyvin vetää. tahdilla ei väliä, mutta olisi todella kiva saada lenkkikaveri. Olen itse nuori nainen joten toivoisin naista, iällä ei ole väliä.

6

347

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pimenevät illat

      Olet siis sateenkaari ihminen ? Missä se Hakunila oikein on ? Minä olen myös nuori nainen ja juuri muuttanut Keuruulta Tuusulaan. Jos tämä Hakunila on pääkaupunkiseudulla niin voisin mielelläni alkaa lenkkeilemään ja harrastamaan intiimimpääkin harrastusta kanssasi, kunhan opimme tuntemaan toisemme. Pienellä paikkakunnalla suhtauduttiin nurjasti seksuaalisiin vähemmistöihin, joten odotan paljon tänne muutolta.

    • mimini

      joo en ole sateenkaari ihminen, halusin naisen juuri sen takia ettei tästä tulisi seuran haku ilmoitus... ihan vaan lenkkikaveri hakusessa, ja tämä aika kaukana tuusulasta.

    • väärä osasto sulla

      Ei tämä ole mikään lenkkeilypalsta, mikset mene jonnekin urheilu sivustolle.

    • mimini

      olen yrittänyt laittaa tätä vähän jokapaikkaan että sieltä joku löytyisi. miksi tämä sinua häiritsee niin paljon? ja tämä on harrastukset kategorian alla ja tämä on minulle harrastus.

    • väärä osasto sulla

      Seuran haku harrastusten merkeissäkin tarkoittaa kyllä seksiä ja jos siitä ei ole kiinnostunut, niin vaihda kanavaa.

    • mimini

      todella aikuista puhetta...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      64
      4365
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      105
      3485
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      37
      3150
    4. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2608
    5. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      45
      2307
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      5
      2079
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      22
      1984
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      192
      1870
    9. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      395
      1542
    10. Huomenta kulta

      En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo
      Ikävä
      9
      1398
    Aihe