Eheytyyko Lari ja Elias?

Eliaskin meni viime jakson lopulla homoparantolaan.Ohjelman kannalta olisi suotavaa, että kumpikin parantuisi homoudestaan tuolla leirillä.
3185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi näin? Eikö homot miellytä?

Äänestä

Nethän ovat ohjelman parasta antia.
Harmittaa kun ei lepsoja ole yhtään.

Äänestä

Toivotaan että pojat parantuvat pervoudestaan yhdessä tuolla kurssilla. Saataisiin taas normaaliin ja oikeaan elämään kuuluva meininki salkkareihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paluu normaaliksi kirjoitti:

Eliaskin meni viime jakson lopulla homoparantolaan.Ohjelman kannalta olisi suotavaa, että kumpikin parantuisi homoudestaan tuolla leirillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu