On aika tehdä taas oma humoristinen Olympiajoukkue

juha82friikki

Anssi Kukkonen-Petteri Sihvonen(keskellä aivot)-Teemu Naistenmies
Pekka Naikkosmiekkonen-Timo Soini(leveät hartiat kannattaa kenttää)-Juhamatti Paholaisenlapsi(saa aikaan pelkoa ja tuo paljon taitoa ja letti on pitkä vai onko sit enään hahhah)
Simo Koskenkorva(juo kossua jotta uskaltaa pelata ja törmäilee kaikkiin kentällä saaden aikaan sekasortoa ja hyvällä tuurilla torppaa vastustajat kumoon) - Matti Esko Hytönen-Vesku Jokinen(isänmaallisempaa miestä saa hakea ja tekee kovan ketjun kovalla taisteluasenteellaan)
Pertti Neumann(soittonurkka neloseen ja kaikki vastustajat lähtee pois kentältä koska ei voe kuunnella Dingoo)-Hannu Haiseva-Teuvo Loman(jahtaa miehiä)

Jari Tervo(aivot ja koko) -Kari Hintsikka
Pekka Ansari-Simo Salminen(kokemuksen merkitys ja heittää huumoria niin että vastustaja menee solmuun koska alkaa nauramaan)
Matti Ruohonen-Teppo Ruohonen(huono musa saa vastustajan voimaan pahoin)

Raakel tanssikisan voittaja peittää maalin
Baba Lybeck
Harri Hurri

Päävalmentaja: Ville Myllyrinne(hitto se kiekko antakaa vastustajalle, me niin tunnemme empatiaa jos voitamme toisen joten annamme vastustajalle voiton)

1

100

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei v**tu kiinnosta

      Ymmärrätkö että ketään ei kiinnosta, saatikka sitten naurata...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1509
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1295
    3. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      229
      1262
    4. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      204
      1256
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1070
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      1029
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      969
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      943
    9. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      85
      873
    10. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      818
    Aihe