Kertokaa hyvät naiset mitä te haluutte. Kokemuksia, kiitos! Riittääkö esim. 17 cm?
No, Mikä on oikeesti iso "kulli"?
seittämäntoistacm
20388
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ei riitä
Kyllä 17cm riittää varmasti useimmille, iso se ei vielä ole.
Kulli
Eli ei pituus vaan se paksuus?
Kirves on hyvä kyrvänhalkaisija.
Paksuus ilmoitetaan ympärysmittana. Ohuuden saatte ilmoittaa ihan miten lystäätte. Askolla on 10,5 cm ohut.
HAH! Ympärysmitoista touhuutte;D pillunreikä sen tuntee, se ei laske ympärysmittoja vaan sen mikä tuntuu hyvältä, siis paksuus sekä sen miten osaa käyttää sitä. Tökkimällä ei kaikki onnistu pojat!
Sinnehän ilmestyikin oikea asiantuntija ;)
Jos paksuudesta puhutaan, silloin puhutaan ympärysmitoista. Kysy, jos joskus pääset pimperon lähelle, kumpi tuntuu paremmalta. 4-senttiä leveä viivotin vai 5 senttiä leveä viivotin. Vai tarvittaisko muitakin ulottuvuuksia, kuin leveyttä.
Panetko enemmän kumpaa kättäsi, panomies. Asiantuntemuksesi viittaa ainoastaan kourakupin panemiseen...;)
Hyvä "liioiteltu" vertauskuva tuo viivoitin, Häxis :) Joo, koska asuskin on katsonut oikeudekseen antaa ohjeita palstalaisille (yli 16/11 kalua ei saa palstalle ilmoittaa ilman kuvaa), teroitan itekin vielä tuo ympärysmitta-asiaa. No, aivan mitä sanon, leveyksiä tänne tullaan varmasti jatkossakin ilmoittamaan.
Jos sattuis olemaan 20 senan luokkaa ympärysmitta, ei varmasti tarvitsisi paljon lanteita enää heilutella. Jos tai siis kun sellaisen saisi naisen sisään survaistua, on venytys naisen vítussa niin megalomaaninen, että pieni hipaisu klittaan lähettää naisen jo maatakiertävälle radalle ;)
Shorty Mac kun olisi miehen kanssa, se lähettäisi miehen vaippatehtaalle etsimään loppuiän tarjouksia. Sama varmaan naisenkin kohdalla ;)
Kaveri kertoi joskus, silloin nuorena, että ei ollut saanut menemään jötikkäänsä tyttöystävänsä pesään. Kysyin tuon tyttöystävän seuraavalta, takuulla isomunaiselta bf:ltä, että onnistuuko paneminen. Kertoi sen onnistuneen ja onnistuvan oikein hyvin.
Jospa siellä pikkupimpissä oli sellaista alkujännitystä. Sen tiedän, että tämä toisena tuleva oli takuulla isomman haltija.
Älkää kysykö mistä tiedän ;)
Taidan tietää, mistä tiedät ;)
Majavanhäntämulkki voi olla paksu senteissä ympärykseltään, mutta lahnamukki on parempi pillun anatomia huomioiden. Majavanhäntämulkilla pitää naida sivuviistosta. Homon rektumiin on ihan sama mistä pistää, kun se on vain mekaaninen liike ja toinen on vain toiselle persereikänä.
Onko tämä asiantuntijan lausunto?
"Homon rektumiin on ihan sama mistä pistää, kun se on vain mekaaninen liike ja toinen on vain toiselle persereikänä."
Heteroilla on muuten ihan samanlaiset rectumit, kuin homoillakin. Tuli yllätyksenä? Takuulla :D
Olis kiva, jos palstan keskustelijoista jotkut muutkin kuin minä, olis saaneet píllua. Saisi sellaista käytännönläheisyyttä tähän keskusteluun.
Ainoat varmat pilluasaaneet julkaisen puoliltaöin ;)
Olenko listalla?
Tefinetli, sanois Asko :D
Julkaisen nimittäin saamattomatkin...
Viime yönä harrastin seksiä kundin kanssa, jota olen treffaillut pari kertaa, enkä ole tähän ikään mennessä koskaan törmännyt niin isoon munaan. Se oli VALTAVA. En pystynyt nauttimaan, kun olen itse vielä aika tiukka, niin yhdyntä aiheutti lähinnä kipua/ epämukavuuden tunnetta. Ei kyllä liian pienikään sytytä, vaikka pääasia on kyllä rakastajantaidot muuten, esim. osaako nuolla ja puhua tuhmia..
Kyllä se siitä, Viivi.
Tulet kaipaamaan tuota isoa, kunhan saavutat sen tilan, joista tällä palstalla puhuvat naisvihaajat puhuvat horolortto-YH-kautena.
Itse arvostan naisia, enkä millään muotoa voisi heitä loukata moisin termein.
Ei liian iso ole se juttu. Itselle sopiva se olla pitää.
Joo eihän se pillu pohjaton ja reunaton ole. Oliko miten iso? Hooäx varmaan haluaa tutustua tähän isomunaiseen?
Lievästi ylikokoinen on paras. Uusissa/rempatuissa moottoreissakin on alkuun liian pienet välykset, mutta aika nopeasti väljenee sopivaksi, että pääsee revittelemään kunnolla.
Voisin vaihtelun vuoksi kokeilla oululaista Askoa. Hänen kanssa seurustelu ei häiritsisi pierujen ylätaajuuksia ;)