Uuden profeetan profetia

Juamla rankaisee
Juamla rankaisee myös Israelia. Talous kuralla!
Näin poalstan oma profeetta siis profetoi.
676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Profetia tosin ei aivan tuore, sillä annettu ei kirj.)
21.5.2013 15:39
Liekkö muuttunut Juamla tai kura sen jälkeen.

Äänestä

Näin kirjoitti profeetta äskettäin. Kovasti mainostaa antikristusta ja sirua.


KTS (Ei kirj.)
26.11.2013 14:04
"ajaa just siruttamista"

Äänestä

Tämä profeetta on saanut huonot arvostelut muillakin foorumeilla. Katsoo olevansa ainoa oikea profeetta.

Äänestä
  • Jahas. Poistopyyntö on taas. Kovin arka on esittelylle tämä profeetta.

    Äänestä

Mainostaa näin.
Käärmeitä uskonnossaan käyttänyt pappi kuoli käärmeenpuremaan USA:ssa

Äänestä

Uusi tai vanha, mutta syvyydestä on tuollainen profeetaksi itsensä korottanut olio.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuralla kirjoitti:

Juamla rankaisee
Juamla rankaisee myös Israelia. Talous kuralla!
Näin poalstan oma profeetta siis profetoi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu