Ärsyttää Hazelin nykyinen oleminen ja eläminen Emmerdalessa. Jauhaa yhtä ja samaa Aaronin, Chasin ja Bobin kanssa.
Hazel, kylän turhake
Hazel nuts
14386
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
samaa mieltä, häipyisi ja veisi Rhonankin mennessään..
Rhona on just kiva (: mut niitä jaksoja mitä näytetää nyt briteissä, se on muuttunu, koska emmerdaleen tuli se uus blondi (nainen) eläinlääkäri... );
Alkaa olla aika turha hahmo nykyisellään tämä Hazel. Saisi ottaa mukaansa Rachelin ja tämän sukulaispojan Seanin. Varsinkin Sean ärsyttää, sillä pojan näyttelijänlahjat ovat harrastelijateatterin tasolla - jos sielläkään. Pitäisi Emmerdalen tasoisen sarjan valikoida nuoret näyttelijänsä hieman paremmin. Tässä ehkä sukulaisuus on ollut ainoa syy pojan valintaan.
Kuka niistä on Sean?
Aluksi se Victorian nykyinen poikaystävä oli aika lurjus, mutta nyt on niin kunnollinen ja yritteliäs, käsikirjoittaja varmaan vaihtunut.
Ei kai hän ole se Sean, nimimuistini on olematon.
Sean on se lippalakkipäinen tapiiri, joka v*ttuilee kaikilla.
Tätä Luke Roskellia tarkoitin. Hän kuiskii vuorasanansa, näyttää tytöltä ja käyttäytyy kuin tyttö, joka yrittää leikkiä poikaa. Ymmärtäisin kaiken jos tämä Sean paljastuisi tytöksi, mutta ilmeisestikään näin ei tule käymään.
http://www.theemmerdaily.com/images/uploaded/10_08_emmerdale_06_large.jpg
Joo, ihan on kuin Salaisista eläimistä kotoisin.
Sekin on niin täynnä tyhmiä näyttelijöitä, etten ole koskaan sitä pystynyt katsomaan.
Tämä kundi kanssa kiihkoilee samaan tapaan, ja nyt se naispari tuli paikalle huutamaan.
On ehkä viisainta mennä joululoille tästä sarjasta. Onko kenelläkään tietoa, kauanko a) Laurelin ja Marlonin onneton osuus kestää ja b) kauanko tämä maailmanlopun perhe siellä riehuu?
Joskus Emme oli ihan mukavaa seurattavaa. Mutta siitä on jo kauan.
kyllä siihen menee vielä aika kauan että ne menee naimisiin:D ei siitä oo ainakaa briteissä minusta kauhean kauan aikaa o: se oli niin ihana se marlonin kosinta (':
harmitti kyl ashleyn puolesta, vaik se näyttääki olevan aika tylsää seuraa:D mut laurel sopii paremmin marlonin kans yhteen (:
joo eli, ne meni kihloihin 9.lokakuuta 2013 briteissä (: elikkä jotain 1,5 vuotta kestää :d
Pitempi versio kosinnasta:
http://www.youtube.com/watch?v=-EDDjl9oaNs
Lyhyempi, eli pelkkä kosinta:
http://www.youtube.com/watch?v=VCRN_B2wy9I
Aika kauan näköjään.. Voi elämä...
Katso omalla vastuulla, jakso vuodelta 2013.
http://www.youtube.com/watch?v=tamhvNqDiYY
teiniraskauksia teiniraskauksien perään. :D Amynkaan raskaudesta vielä selvitty, niin uutta pukkaa
ei Gemma oo teini:DDD jo sitä tarkotit
Siis miten niin Gemma ei ole teini? Sehän on Bellen kaveri, 14-vuotias.
ai oho, sekotin:DDDDDD