Lääkkeitä+alkoholi

Seko^^

Millä lääkkeillä ja alkoholilla saa pään sekasin? Kokemuksii?
Ja mitä tapahtuu jos ottaa melatoniini-tabletteja usean sekä juo alkoholia? Jotkut sanoo, et ei tapahdu paljon mitään, et alkoholi kumoo melatoniinin vaikutuksen...?

Pääpointtina on, et haluisin kokeilla alkoholii ja jtn lääkkeit yhes, mut millä sais hyvät pärinät. Kellää ei vissii oo pokkaa neuvoo tälläses asiassa, mut yritänpähän nyt ainaki.

4

218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokenut olen..

      moi.Ei tule pärinöitä.

    • päätsekasi

      eeässää ja kalaöljykapseleita johan rupee pärisemään. Toimii myös megaforcella.

      • Seko^^

        LOL hei...^^


    • mirtatsapiini

      en suosittele alkoholia ja lääkeitä mutta parempi opastaa ettet tee mitään tyhmää!särkylääkeitä ei ainakaan kannata mixailla viinan kanssa!esim.opiaatit ja alkoholi saattaa olla tappava yhdistelmä!käytä mieluummin bentsodiatsepiinejä esim.diapam xanor alkoholin kanssa mutta pieninä annoksina!äläkä ota tavaksi koska yhteisvaikutus on koukuttava ja isoina annoksina vaarallinen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      250
      45426
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      35
      11284
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      218
      10924
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9741
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8558
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      232
      6554
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3230
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2269
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      40
      1817
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1550
    Aihe