Bridget

Kokoajan puhutaan, että Bridgetti piti Ridgeä veljenään aina, mutta pitihän se ekat vuotensa sitä isänäänkin ja Ridge sitä tyttärenään!!!
81345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se isyyskiista ei koskaan ratkennut.

Sheila tai brooke (en nyt muista kumpi, kun se jakso on niin vanha) meni muuttamaan lappuja niiden verinäytteis, mut se sotki laput niin, ettei ittekkään tienny kumpi on kumman verinäyte(siis ridgen vai ericin verinäyte). Sit se vaan laittoi ne laput paikalle ja eric paljastui bridgetin isäksi, mutta koskaan ei paljastunu onko verinäyte oikea...

Äänestä
  • Tiedoksi vaan, että Sheila oli se, joka ne verinäytteiden laput vaihtoi. Ei siis Brooke.

    Äänestä

  • Miljoonannen kerran: ERIC ON BRIDGETIN ISÄ!!!!!!! Koittakaa nyt taunot vihdoin uskoa tämä tosiasia. Sheila sotki juu todellakin ne näytteet labrassa, mutta testeissä paljastui että RIDGE on isä ja tätähän Sheila halusi ettei lapsi sotkisi hänen ja Ericin suhdetta. Myöhemmin tehtiin uusi testi ja siinä oikeaksi isäksi paljastui Eric! Eli tässä asiassa ei ole mitään epäselvää enää!!!!!! Asian voi jokainen itse tarkistaa CBS:n kaunareiden kotisivuilta lukemalla Bridgetin tarinan henkilökuvauksesta.

    Äänestä

  • huoh kirjoitti:

    Miljoonannen kerran: ERIC ON BRIDGETIN ISÄ!!!!!!! Koittakaa nyt taunot vihdoin uskoa tämä tosiasia. Sheila sotki juu todellakin ne näytteet labrassa, mutta testeissä paljastui että RIDGE on isä ja tätähän Sheila halusi ettei lapsi sotkisi hänen ja Ericin suhdetta. Myöhemmin tehtiin uusi testi ja siinä oikeaksi isäksi paljastui Eric! Eli tässä asiassa ei ole mitään epäselvää enää!!!!!! Asian voi jokainen itse tarkistaa CBS:n kaunareiden kotisivuilta lukemalla Bridgetin tarinan henkilökuvauksesta.

    Molemmis testeis joku sotki tulokset nimim. nähnyt molemmat jaksot!

    Äänestä

  • ggg kirjoitti:

    Molemmis testeis joku sotki tulokset nimim. nähnyt molemmat jaksot!

    Sheila ja Mike sekoilivat ensimmäisen testin kanssa, mutta myöhemmin tehtiin toinen isyystesti, jota kukaan ei käpälöinyt, ja joka todisti, että Eric on Bridgetin oikea isä. Tuolloin syytöksiä kyllä lenteli ilmassa, mutta ne koskivat kaikki ensimmäistä testiä - esim. Ridge syytti Sheilaa ja Stephanie Brookea testin käpälöinnistä.

    Äänestä


  • Janne kirjoitti:

    Sheila ja Mike sekoilivat ensimmäisen testin kanssa, mutta myöhemmin tehtiin toinen isyystesti, jota kukaan ei käpälöinyt, ja joka todisti, että Eric on Bridgetin oikea isä. Tuolloin syytöksiä kyllä lenteli ilmassa, mutta ne koskivat kaikki ensimmäistä testiä - esim. Ridge syytti Sheilaa ja Stephanie Brookea testin käpälöinnistä.

    ridge on isä.. ihan varmana on juu. sheila sotki testit. en ole kuullut mitää toisesta testistä. uskon että ridge on isä ja sillä siisti.

    Äänestä

touhuu muutenkin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hööö kirjoitti:

Kokoajan puhutaan, että Bridgetti piti Ridgeä veljenään aina, mutta pitihän se ekat vuotensa sitä isänäänkin ja Ridge sitä tyttärenään!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu