Mikä vituttaa juuri nyt?

Kertokaa...
3142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Työ! Ja talvi!

Äänestä

se kun isä ei päästä poikakverin tykö ja sitä on ihan saatanan kova ikävä!!!

Äänestä

Mun luonnonkiharat hiukset -_-
Niin vihaan näitä! Suoristusrauta auttaa niin kauan kun pysyy sisätiloissa, mutta ulkona taas kihartuu. Voi että kun niin haluaisin suorat hiukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DDSS kirjoitti:

Kertokaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu