Peenikseni roikkuu 16 senttimeetrin päässä varresta lepotilassa. Kerran sain naisen mukaan baarista kotiin. Kun siinä riisuin vaatteet ennen sängynpohjalle menoa niin nainen katsoi suu auki ja totesi: "Vau! Sulla on on ihan vitun iso kulli, tiesitkö?" Totesin tähän vaan että "tjaah" ja painuin nukkumaan kun olin niin kännissä. Heräsin sitten yöllä siihen kun tämä nainen on polvillaan jalkopäässä ja kullini SUUSSA?! Huusin että mitä helvettiä sä puuhaat? Nainen totesi siihen vaan että on niin mehukas patukka ettei voi vastustaa. Olin niin kännissä ja väsynyt että totesin että tee sitten mitä lystäät ja jatkoin unia.
Aamulla heräsin niin nainen oli tyytyväisenä käpertynyt kainalooni, ilmeisesti oli ollut yöllä kivaa peenikseni kanssa. :P
Onko 16cm roikkuva peenis iso? Kuolaako kaikki naiset isoa peenistä?
Aamulla heräsin niin nainen oli tyytyväisenä käpertynyt kainalooni, ilmeisesti oli ollut yöllä kivaa peenikseni kanssa. :P
Onko 16cm roikkuva peenis iso? Kuolaako kaikki naiset isoa peenistä?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Heikki-pappa taas kirjoittelee omia mielikuvitusjuttujaan...
hahahahahahahahahhahahhahaahhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahaahhaahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahha oot ihan oikeassa sadads
Helvetin hyvä stoori :)
Tämä tarina on tosi, mutta uskokoon ken haluaa.
Mutta saisinko vastauksen itse kysymykseeni, onko 16cm roikkuva peenikseni iso?
Ja kuolaako kaikki naiset isoa peenistä?
Olis han jumalaton lerppu.
Peeeeniksesi roikkuu 16cm:n päässä varresta!?!
Varsi se on vartalokin.
Juuri sopiva 16cm lepo kulli ja paksu sellainen pistää housut jo läpimäriksi pelkkä näkeminenkin.
Siitä kun kasvaa 10cm pituutta ja paksuus ettei meinaa suuhun mahtua alkaa mirri kerjätä sitä sisäänsä ja monesti laukean jo ensimmäisten kymmenien työntöjen jälkeen.
Tällaista makkaraa on kiva naida märällä tussulla verrattuna normi kaluun mikä ei sitten tunnu enää miltään kun pääsee vasta vauhtiin.
Kyllä 32cm on parempi .
Täällähän käy leidit jo märkänä. Mutta valitettavasti kullini ei kymmentä senttiä paisu erektiossa. :( 15cm kasvu on lähempänä totuutta. ;)
Eräs herra Oulussa myös koki tulemisen... Tykkää fallistisista asioista ja vulvalliset asiat eivät kiinnosta häntä enää tuseerauskurssin jälkeen.