Olette varmaankin huomanneet miten palstan innokkaimmat neliraajahalvaantuneet jyr, Jaakob ja miikanaahum aloituksia väsätessään eivät ollenkaan huomaa, että he ovat jo aikaisemmin tehneet saman aloituksen jo satoja kertoja aikaisemmin, vähän eri sanoin tosin.
Voisi sitä nokkaansa kuluttaa vähän järkevämminkin, eli muistella aloitusta tehdessään: olenkohan minä kirjoittanut tämän jo aiemmin?
Nenä on ruma jos siinä on känsä päässä.
Voisi sitä nokkaansa kuluttaa vähän järkevämminkin, eli muistella aloitusta tehdessään: olenkohan minä kirjoittanut tämän jo aiemmin?
Nenä on ruma jos siinä on känsä päässä.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos välttämättä haluaa jatkaa kinaamista kyseisestä aiheesta, voihan sen vanhan ketjun nostaa.
Nostamisessa on tietysti se ongelma, että samalla nousevat myös ne tyrmäävät vastaukset.
Siksi uusi aloitus. Ja taas uusi.
Ja toiset tyhmät jaksavat aina laittaa samat vastaansanomattomat todisteen evoluution puolesta. No ajanvietettä ja hauskanpitoahan tämä onkin.
ja jotkut huutonauraa, huutonauru johtuu aivohalvauksesta, eikä siitä tahdo tulla loppua millään, ei sitten niin millään.
Uskomattominta on kuitenkin se että jotkut luettuaan luomiskertomuksen, pitävät sitä totena???? Ei voi olla kyse pelkästään luetun ymmärtämisestä, jotain vakavampaa häiriötä aivoissa täytyy olla takana, ei asia muuten ole millään selitettävissä.
Ei kretuille yksinkertaisesti voi kun nauraa.
"tyrmäävät vastaukset. "
Buahhahhaa joo ei. Huono muisti tai jotain? Et ilmeisesti ainoatakaan "tyrmäävää vastaustasi" ajatellut antaa koska kaikkihan tietävät että ne on evoluutikkojen silkkaa mielikuvitusaineistoa ja todisteita vailla.