http://yle.fi/uutiset/arhinmaki_olikohan_presidentin_kattely_salainen_merkkini_mielenosoittajille/6975972
Eiköhän Kopran pitäisi erota kun antaa perättömiä lausumia?
Eiköhän Kopran pitäisi erota kun antaa perättömiä lausumia?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tampereen iljettävä Lenin museo - HÄVITETTÄVÄ!
Joo
Hei
Kansanedustaja Kopra(kok) vaati eteläkarjalanradion haastattelussa ministeri
Arhinmäen eroa? Ilmeisesti Kopra ,suojelupoliisista en tiedä on tutkimuksissaan tullut siihen tulokseen että Tampereen huligaaneilla ja vasemmistonuorilla on sama johto?
Hei
http://www.aamulehti.fi/Kotimaa/1194859704387/artikkeli/yle arhinmaki kiistaa etta vasemmistoliitto mellakoiden takana.html
"Vasemmistoliiton puheenjohtaja Paavo Arhinmäki kertoo Yleisradiolle, että puolue ei ole ollut mukana Tampereen mielenosoituksen organisoinnissa.
Arhinmäen mukaan on ihmeellistä, että vasemmistoliittoa syyllistetään Tampereen itsenäisyyspäivän tapahtumista. Hänen mukaansa paikalla on ollut monenlaista väkeä.
– Siellä on varmasti ollut meidän kannattajiamme niin kuin lehtitietojen mukaan perussuomalaistenkin kannattajia, Arhinmäki sanoo Ylen haastattelussa.
Kansanedustaja Jukka Kopra (kok) vaatii maanantaina Paavo Arhinmäen eroa ministerin paikalta, jos vasemmistoliitto on ollut osallisena itsenäisyyspäivän mellakointiin Tampereella."
http://uutiset.perussuomalaiset.fi/arhinmaen-allekirjoituksella-massit-mellakkajarjestajalle/
Anarkismin vastainen julkilausuma!
Puolueet allekirjoittavat ja sitoutuvat nollatoleranssiin kaikkiin Anarkistisiin mielipiteisiin ja tekoihin.
Hei
Ei
Hei
Hei
Hei ,ei tässä kenenkän
Hei