Onpa transun näköinen muija(?).
Panttivangit-sarja
panttivainaamo
7345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
kaikki 13 jaksoa katottu,on tosi koukuttava
jaa ,kuka?
"Ellen Sanders"
Todella surkee sarjaa,normi jenkki.
3,5 osaa riitti.
Olipa syväluotaava analyysi. Noilla analysointikyvyillä kannattaa varmaan pysytellä kotimaisissa laatusarjoissa, kuten Salatuissa elämissä ja Uudessa päivässä.
Minäkin jäin koukkuun ,,panttivangeista,,
Onko naislääkäri ollut jossain hömppäroolissa aikaisemmin?
noo hömppä ja hömppä, toni collette esitti komediasarjassa Taran monta elämää dissosiatiivisesta identiteettihäiriöstä kärsivää kotiäitiä.
itse Panttivangit-sarjasta, vaikuttaa ihan hyvältä. katsotaan, miten kehittyy. olisin vaan mainosten perusteella odottanut, ja ehkä toivonutkin, että joka jaksossa tämän panttivanki perheen olisi pitänyt tehdä jokin rikos, esim. ryöstö, murha tmv. olisi sitten näytetty miten he sen tekivät, ja ennen kaikkea miksi tekivät.
mutta odotan sitä jaksoa, varmaan sieltä loppupäästä, jossa selviää, MIKSI ja KUKA haluaa tappaa presidentin..