Minullakin on löysä

Helkutin kilju ja vasemmistolaisuus.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Liika juominen ja luokkataistelu kuohitsee.

Äänestä
  • Ei pidä paikkansa. Se on geeneissä. En pärjännyt koulussa, enkä ole saanut töitä. Se on vanhempieni vika, ei minun.

    Äänestä

Löysyys on vain pikkukullisten persujen propagandaa. Lilliputtivehkeet siis kummassakin päässä. ....hehehheheh

Äänestä

Vaihda kokoomukseen. Siellä on parhaat misut ja löysyys/vasemmistolaisuus unohtuu.

Äänestä

Täällä feikki nimerkki valehtelee. Minulla ei ole löysä.

Äänestä
  • Persut ovat löysyyden asiantuntijoita. Jytkytappien käytön varjopuoli.

    Äänestä

  • Kyllä minulla on. Kuten monilla nuorilla miehillä jotka ovat vasemmistonuorissa.

    Äänestä

Vasuri exällä on sekä ylä- että alapää löysä,kumpikaan ei toimi.

Äänestä
  • Päässä sillä lähinnä hölskyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex... kirjoitti:

Helkutin kilju ja vasemmistolaisuus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu