Joko on persuilla

Joulukännäys aloitettu ja akka ja penskat ajettu hankeen eka kerran?
Kyllä persuherralla on isännyys talossaan!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kunnon perssulla piiska pihalla harvase ilta?

Äänestä

Mitä se homodemuluseri sitä täällä kyselee.. Puskaasi luopio..

Äänestä

Miksihän persuakat ovat aina niin kärsineen näköisiä??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joulu ja poliisi kirjoitti:

Joulukännäys aloitettu ja akka ja penskat ajettu hankeen eka kerran?
Kyllä persuherralla on isännyys talossaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu