pikkulantteja klikkailemalla

pienipalkkainen

Omat PTC-klikkaukset eivät ehtineet tuoda lompakon täytettä jouluksi.

Jouluaaton saldot: Neobux 0,40 sentin päässä ensimmäisestä 2 euron tuloutuksesta ja Clixsense 0,10 senttiä ensimmäiseen 8 euron tuloutukseen. Uusi vuosi alkanee pienen pienen ylimääräisen tulon merkeissä :)

http://www.neobux.com/?rh=68656E6E616C6565

http://www.clixsense.com/?5476536


Jos liityt klikkailijaksi, voit liittyä linkin kautta. Jos liityt suoraan, Neobux vuokraa sinut joka tapauksessa eteenpäin.

Molemmissa "tienaa parhaiten" tekemällä tehtäviä, joista osa on helppoja ja osa työläämpiä. Itse olen ollut viimeisen kuukauden erittäin laiska. Mainosten klikkailu helpointa ja samalla voi keskittyä muuhun oheistoimintaan.

12

753

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • keskipalkkainen

      Itse suosin kyllä mielummin Adf.lyä
      Siellä on suuremmat mahdollisuudet tehdä rahaa.
      Mikäli kiinnostaa kannattaa tutustua palveluun tästä linkistä http://adf.ly/IDjnq

      Kun olet rekisteröitynyt kannattaa lukea kuinka sitä voi hyödyntää parhainten täältä
      http://paljon-rahaa.blogspot.fi/

    • mairel
      • Pikkurahan perässä..

        Oletko saanut rahaa ulos Neatbuxilta? Itse liityin sinne kans suosituksesta ja huomasin että siellä toimiminen on tehty hieman vaikeaksi jos ei maksa jäsenyydestä. Eli kaipaisin nyt rehellistä tietoa että toimiiko se niinkuin vaikka Neobux tai Probux? Eurojahan siellä tuntuu klikkauksista saavan paremmin, mutta saako sitä rahaa ulos sieltä.. Got my point?

        Probuxista kiinnostuneet voi liittyä vaikka tuosta: http://www.probux.com/?r=MrCoffeeholic

        Siellä on foorumi josta voi lukea ihmisten tarinoita ympäri maailman kuinka se toimii ja rahaa tulee enemmän ja vähemmän.. Pienestä se lähtee. :)


    • 5+2
    • jammu-setä
    • MoneyMoneyMoney
    • Itse käytän Clixsenseä ja Neobuxia. Molemmat vakaita ja maksavia, vuosia pyörineitä PTC sivustoja. Uusia tulee kuin sieniä sateella, mutta itse kulutan aikani mieluummin paikkoihin, joista myös tiedän saavani rahani. Paikat, jotka lupaavat suuria summia per klikkaus eivät yleensä koskaan rahoja maksa...

      Eihän noista hurjat tulot tule, mutta itse saan kasaan Clixsenseltä omalla työllä aika helposti 8-10 dollaria kuussa ja vaikka ei tuon suurempi summa olekaan niin otanpa senkin mielelläni vastaan. Kyllä silläkin kaupasta ruokaa saa! Tarvitset vaikkapa PayPal tilin, jonka kauttaa saat rahat omalle pankkitilillesi. Toimii hyvin helposti.

      Jos jotakuta kiinnostaa niin laittamani linkin kautta pääsee mukaan ja tuo samalla minulle pientä lisää tuloihin. Klikkaajalta se ei vie pois mitään. http://www.clixsense.com/?6841352

      Mukaan lähdettyäsi voit kysyä ystäviäsikin klikkailemaan mainoksia. Aika moni oikeasti pienituloinen on ihan onnellinen pienestä lisästä tuloihinsa.

    • Dejay1985

      Muista sivustoista en tiedä mutta neobuxia oon käyttänyt kuukaudenpäivät.

      jos mietit mitä siitä tienaa blogissani on hieman tietoa omasta urastani neobuxissa.

      http://ptc-klikkaus.blogspot.fi/

    • temppa8419

      Kannattaa jo unohtaa nuo turhauttavat pienipalkkaiset klikkailusivut.Nakkaa mulle sähköpostiosoitteesi, niin laitan sulle henkilökohtaisen kutsun ja todisteet maksuista Paypaliin. Ilmaista liittyä eikä mitään vuosimaksuja/sitoutumista yms... [email protected]

    • PTC

      Jees, itsekin ryhdyin kokeilemaan Clixsenseä ja 21 päivässä mukavasti reilu 100 dollaria tienattu. Koen offerit ja kyselyt parhaiksi tavoiksi tienata.

      Tuosta kirjautumaan palveluun ja tekemään pientä lisätienestiä :)

      https://www.clixsense.com/?14177480

    • Anonyymi

      kyllä ysense (entinen clixsense) vaan on paras, ehdottomasti eniten kyselyjä ja monipuolisesti muitakin mahdollisuuksia tienata :) ja rahat turvallisesti paypalilla! ahkeruus palkitaan, pitäkäähän hauskaa ja suuri kiitos jos rekisteröidytte linkkini kautta <3

      https://www.ysense.com/?rb=59988571

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      107
      4768
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      402
      1462
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      189
      1104
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      110
      1088
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1000
    6. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      11
      942
    7. tilitoimistopiirainen huutaa

      mikä tää piiraisen tilitoimistomies oikee on? olin kuullut vaikka mitä huhuja, että ihan valtavan äkkipikanen mies mutt
      Kuhmo
      11
      938
    8. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      921
    9. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      911
    10. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      876
    Aihe