Näin taviksille jää vain mitättömän pieniä voittoarpoja raaputettavaksi. Tarkoitan näitä casino- tai ässäarpojen tapaisia kioskituotteita.
pystytäänkö voittoarvat blokkaamaan pois jotenkin?
epäilevä eetu
7111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei ne aina ehdi niitä koodaamaan. Velipoikakin voitti arvpanipulla 12.000€. Satsasi satasen verran arpoihin.
Ei kannata ostaa arpoja ainakaan lahjoiksi, koska lahjan saaja pettyy , kun löytää lahjastaan vain arvan ja pettyy uudestaan , kun raapiin sen. Tuotto kun ei ole kummoinen tai jopa aivan mitätön. Kaikki haaveet romahtaa samantien, pettymys toisensa jälkeen. Osta eurolla tai kahdella, vitosella, kympillä-satasella jotain muuta kuin pettymystä.
Kelpaisi se lottovoitto tai arpavoitto ikuisessa rahapulassa, on sen verran paljon menoja aina.
Mutta jotain hyvääkin siinä on, ei tarvitse miettiä, mihin rahansa tuhlaisi.
Ja muutenkin jouluna tulee syötyä liikaa, että turhaan ostaa ruokaa liikaa!
Postia olen saanut paljon maailmalta. Englannista ja Usasta. Usassa tuli oikein mediatulva komentteja. Saattuuhan sitä joskus jotain oikein ajankohtaista aihetta käsittelemään, ja kuulemma tuli ko. henkilölle palautetta n. 93.000 kpl!
Joskus on liian teräväkärkisistä mielenliikkeistä haittaa. Mutta kyllä se palauttaa maan pinnalla.
Levisi toimittajan kautta!
Kaikenlaista videota ne minulle laittelee, ja varmaan kuvaa pyydästävät koko ajan, no tohelointia täytyy lumian kanssa harrastaa, sitä vartenhan se on???
Mistä nuo kauppiaat just arvaakii, että sähköpostini takana on varmasti viagraa tarvitseva mies. Tänäänkin 10% ale kun ostat 6 pakkausta hintaan 99.
Se on se nettikamera kaapattu, ne näkee siitä roikkosi, kun se on pahasti wiiklundin puolella, elikkä lakastunut.