Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Eikö muita vituta tuo Häxis?

Aika paskaa jutuntynkää pukkaa hän ja luulee varmasti olevansa hauskakin.
1453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei vituta. Hx on hauska hemmo ja se pistää asusta perseeseen verbaalisesti 6-0. Asus yrittää pistää jotain vastaan mutta häxy on aina askeleen edellä ja vetää jo takaa asuksen alkkareita persevakoon.

Äänestä
  • Ake ei kestä totuutta ja rakkaaltaan kun hän sen kuulee, se hiukan satuttaa.

    Nyt pullukka vuoristo paljaaksi. Hx-setä tulee ja tuikkaa...

    Huuhtele alppisi pirtulla. Viimeksi oli hiukan liikaa "ödööriä". Suukko kakstoistasenttisen esarisi kylkeen...

    Äänestä

  • Asus vaan tykkää ottaa verbaalisesti häxältä perseeseen kolmen koon säännöllä (kysymättä kuivana kakkoseen). En usko, että asuskaan on niin tyhmä, ettei tajuaisi, ettei pysty laittamaan häxälle vastaan, sillä häxällä on aina vähintään 10 kertaa paremmat perusteet ja kuittailut asukselle, asiaan kuin asiaan.

    Äänestä

  • tämä tiedetään kirjoitti:

    Asus vaan tykkää ottaa verbaalisesti häxältä perseeseen kolmen koon säännöllä (kysymättä kuivana kakkoseen). En usko, että asuskaan on niin tyhmä, ettei tajuaisi, ettei pysty laittamaan häxälle vastaan, sillä häxällä on aina vähintään 10 kertaa paremmat perusteet ja kuittailut asukselle, asiaan kuin asiaan.

    Noin kivoista kehuista järjestän kullillesi imijän juhannukseen asti. Sen jälkeen minulla on sovittuja menoja...

    Äänestä

Sais painua hevon hanuriin pikkumulkku häxis! Todella surkea tapaus tämä naapurin puutarha tontun raiskaaja häxis tai mikä turhake onkaan! Peukuttaa omia kommenttejaan ja hinkkaa piliään :)

Äänestä
  • Tämä oli muuten Surkean nupun palaute. Hän näkee peukutukset, joita Asko ei kännystään näe. Paljastuit, nuppu :D

    Enkö minä sinulle jo joskus kertonut, että minä en käytä peukkuani peukutteluun? Häh?

    Äänestä

  • Häxis kirjoitti:

    Tämä oli muuten Surkean nupun palaute. Hän näkee peukutukset, joita Asko ei kännystään näe. Paljastuit, nuppu :D

    Enkö minä sinulle jo joskus kertonut, että minä en käytä peukkuani peukutteluun? Häh?

    Myös itse huomasin saman. "Hinkuttaa" kuuluu myös surkean nupun varastoon. On muuten ihme, kun Asko ei käsialasta ketään tunnista, voisin väittää että tunnistan 80% kirjoittajista, pelkästä käsialasta.

    Äänestä

  • et arvaa kuka? kirjoitti:

    Myös itse huomasin saman. "Hinkuttaa" kuuluu myös surkean nupun varastoon. On muuten ihme, kun Asko ei käsialasta ketään tunnista, voisin väittää että tunnistan 80% kirjoittajista, pelkästä käsialasta.

    Minä itehän se miljoonannella nikilläni :-)

    Askolla on ne defenssit aika isollaan ja huomiokyky pienellään. Jokainen, joka sille vastaa, on hx.
    Mikäs siinä. Mutta kun ne kirjoittajat eivät saa kunniaa.hyvistä jutuistaan...

    Minut luulisi tollokin tunnistavan, kun en mitenkään piilosta kirjoittele.
    Taitaa olla parasta, kun laittaa pannun porisemaan perjantain kunniaksi...

    Äänestä

No pullukka. Millaista juttua sulle pitäis laittaa?
Kullitkin on Suomessa pieniä ja Asko, Asus on Suomen isomunaisin ja kovin panomies...?

Tuollaistako?

Mutta kun minä en voi olla epärehellinen ja sinun pikkuisen kippuran kehuminen oksettaa...

Tiedän kyllä, ketä kahta minä vítutan... Tadaa. Molemmille olen kertonut totuuden ja se ei pala tulessakaan. Vuoden ruminkulli-kisassa varmaan hyvin pärjäävä Surkea nuppu ei ehkä ole paras fanini, mutta minua rakastava, Suomen kuuluisin persemittaaja, tuskin myöskään julkisesti kehtaa olla kaverini ;)

Siviilissä toki vetelemme vuoron perään toisiamme perseeeseen. Minä umpisuolen nurkille ja Asko peräsuolen alkuosiin ;)

Mutta tekköö tisukkaa ;)

Äänestä
  • Tämä hintti, H-X, täällä itsensä juttuja peukuttaa ja kirjoittaa tykkäävänsä itsestään ja jutuistaan. Tämä sama mulkero esiintyi muutama kuukausi sitten nimimerkillä asdffds.

    Tee häxis uuden vuoden lupaus ja palvelus meille kaikille, ja lopeta tänne kirjoittelu? Sinulla on mielenterveyseläkkeellä ollessa vähän liikaa aikaa ja virtaa roikkua tällä palstalla sotkemassa ihmisten keskusteluyrityksiä.

    Äänestä

  • Olet niin kulahtanut kirjoitti:

    Tämä hintti, H-X, täällä itsensä juttuja peukuttaa ja kirjoittaa tykkäävänsä itsestään ja jutuistaan. Tämä sama mulkero esiintyi muutama kuukausi sitten nimimerkillä asdffds.

    Tee häxis uuden vuoden lupaus ja palvelus meille kaikille, ja lopeta tänne kirjoittelu? Sinulla on mielenterveyseläkkeellä ollessa vähän liikaa aikaa ja virtaa roikkua tällä palstalla sotkemassa ihmisten keskusteluyrityksiä.

    Anteeksi. Tuon 22.28 kurjoitetun kirjoitin ihan vaan trollailumielessä ja laitoin sille vittuillessani plussankin.
    Mutta onhan tuota aikaa täällä Kellokosken täysihoidossa. Eläke vaan saisi olla isompi, kun nettikulut vie kaiken.

    Äänestä

  • Häxis, K-koski kirjoitti:

    Anteeksi. Tuon 22.28 kurjoitetun kirjoitin ihan vaan trollailumielessä ja laitoin sille vittuillessani plussankin.
    Mutta onhan tuota aikaa täällä Kellokosken täysihoidossa. Eläke vaan saisi olla isompi, kun nettikulut vie kaiken.

    Ei varmasti ole eläke häävi, kun oletko ikinä töissä yrittänyt edes käydä?

    Äänestä

  • Sp-Niuvasta kirjoitti:

    Ei varmasti ole eläke häävi, kun oletko ikinä töissä yrittänyt edes käydä?

    Kohtalotoveriani huolestuttaa toimeentuloni...:)

    Ei täällä rahhoo tartte. Kaikk o valmiina...

    Äänestä

Kenen perseeseen haluisit Häxän painuvan? Sun ilmeisesti, eikö vaan asus? ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Painuisit jo persees kirjoitti:

Aika paskaa jutuntynkää pukkaa hän ja luulee varmasti olevansa hauskakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu