http://coingeneration.com/auth/new/132870/ tällä voit tienata rekisteröitymällä sivuille ja lataamalla ohjelman joka käyttää koneenne laskentatehoa mutta ei lähetä mitään henkilökohtaisia tietoja eteenpäin. Ohjelma tekee koneestasi osan "supertietokonetta". 1.05$ per thread/24h ja referaaleilta saa extraa. Puhelinnumeron vahvistaminen on ilmaista vaikka joutuukin soittamaan johonkin ulkomaan numeroon, eikä siinä tarvitse puhua mitään.
Helppoa rahaa eikä tarvitse tehdä mitään
6
232
Vastaukset
- mr0078
http://www.neobux.com/?r=Pasi97 täällä saat rahaa tosi helposti klikkaamalla mainoksia. ja referaaleilla saa taas lisää rahaa, niitä voi vaikka "ostaa". rekisteröityminen on tosi helppoa eikä tarvitse antaa muuta henkilökohtaista tietoa kuin sähköpostiosoite.
http://www.neobux.com/?r=Pasi97 - Töistä saa rahaa
Kannatasko ihan suosiolla lopettaa tollasten huijaus linkkien tänne työntäminen hölmöt.
- Myös netistä saa
Kannattaa katsoa vinkkejä myös täältä.
http://paljon-rahaa.blogspot.fi/
Itse olen löytänyt sieltä hyviä vinkkejä - Pasi97
http://www.clixsense.com/?6110951
tässä on kanssa tosi hyvä paikka missä tarvitsee klikata mainoksia ja kattoa 3 sekuntia
http://www.clixsense.com/?6110951 - ilmaisia pelejä
http://www.tremorgames.com/?ref=163710
tuolla kannattaa käydä jos ei oo muuta tekemistä, siellä saa "kolikoita" pelaammalla pelejä ja "kolikoilla" pystyy ostamaan sitten lahjakortteja ja kunnon pelejä esim steamiin - täältä saa rahaa
itse sain täältä 8euroa jo parin viikon jälkeen.
http://www.clixsense.com/?6110951
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site866058Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers794870Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi992607SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148