lenkille seuraksi

lenkille seuraksi . jos sais valita niin tietysti nainen. iltaisin, useita kertoja viikossa ja reippaasti.
8769
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tekisi mieli laittaa sama henkilö kuin yhteen muuhun juttuun täällä, mutta sen takia poistettiin koko keskustelu. Ei nimiä mainittu, mutta taisi seukata se nainen ylläpitäjänkin kanssa ku heti tunnisti ja poisti.

Äänestä

miksette heti pano ei ku sano.....

Äänestä
  • Parkanolaiset yli 50 v. naiset jotka lenkkeilee ei välitä miesten seurasta.
    Ne ei paljoa sano eikä pano.

    Äänestä

Koiratutka sitten mukaan jos jää vaikka vanhoille jäljille.

Äänestä

avannossa suhisee

Äänestä

Tämän mukaan Parkanossa ei ilmeisesti lenkkeillä paljoa. Mitenkähän jos tuon ilmoituksen olisi pistänyt nainen,oikein urheilullinen,uhkea,rohkea......varmasti olis ollut lenkkiseuraa jonossa ja äijillä kapula kovana ;)

Äänestä

Luulisi tässä kylässä olevan n. 50v.- sinkkunaisia vaikka "lenkille"...

Äänestä

Ei ne ämmät lähde minkään kielikello pellavapää penan kanssa
siitä ei tuu muuta kuin sanomista. Juoksentele ny ihan itsesi kanssa
ja kyttää jos vaikka saisit käräyttää kaverin ja luulet pääseväs
nokkamieheksi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


miesihankiva kirjoitti:

lenkille seuraksi . jos sais valita niin tietysti nainen. iltaisin, useita kertoja viikossa ja reippaasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu