Kerro avoimesti

Tunnusta epäonnistumisesi, kerro se avoimesti niin helpottaa ja pääset eroon palstan häiriköinnistä!

Prof. Palstapoliisi
2.1.2014 07:20
0
Sulje
Minulla ei ole elämää

Prof. Palstapoliisi.
2.1.2014 08:32
0
Sulje
Olen Jumala
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaikene ja häpeä. Minä määrään täällä.

Äänestä

En taaskaan ollut tuo !

Äänestä

Ei tunne itseään. Oli se.

Äänestä

Eikö teillä oikeasti ole mitään MUUTA tekemistä? Onko tämä kaiken tuon arvoista?

Äänestä

Oma valinta niin kuin sinullakin. Eikö ole muuta tekemistä kuin norkoilla täällä?

Äänestä
  • Koko päivänkö olet ollut , miltä tuntuu olla tuhat ja yksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuhat ja yksi kirjoitti:

Tunnusta epäonnistumisesi, kerro se avoimesti niin helpottaa ja pääset eroon palstan häiriköinnistä!

Prof. Palstapoliisi
2.1.2014 07:20
0
Sulje
Minulla ei ole elämää

Prof. Palstapoliisi.
2.1.2014 08:32
0
Sulje
Olen Jumala

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu