Sinä ristiverinen nainen olit ystäväsi kanssa juhlimassa uutta vuotta Ilveksen yökerhossa, teillä molemmilla oli mustat teepaidat päällä. Kävin hakemassa sinua tanssimaa mutta et lähtenyt koska odotit ystävääsi pöytään ja pyysit minuakin istahtamaan pöytään odottelemaan. Olinkin hetken pöydässäsi mutta keskustelu oli vaikeaa siinä metelissä, lähdin mutta oli tarkoitukseni tanssia kanssasi myöhemmin. Minä olin hiukan levottomalla päällä ja oli vaikea pysyä paikallaan. Minä olen se mies jolla oli päällään harmaa pystykauluspikkutakki. Olisiko sinua mahdollista nähdä vielä jossain?
Tampere Ilves 31.12
Levoton mies
2177
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
En halua enää. On parempi, että unohdat minut. Muistan sinut kyllä. Mutta, paha mieli tuli kun olit niin levoton. Levottomuus oli töykeää minua kohtaan ja sinä annoit sillä levottomuudella sellaisen kuvan minulle, että sinä et halunnut jutellakkaan etkä tanssia kanssani !Eli, en halua nähdäkkään sinua enään ! HYVÄSTI !!!
Jos todella olet sinä jota etsin, niin pyydän anteeksi käytöstäni. Ehdotan että tarjoan sinulle illallisen kaupungilla hyvitykseksi mielipahan tuottamisesta. Lupaan olla niin kauan paikalla kuin haluat ;) (Vain näkemällä sinut varmistun että keskustelen oikean henkilön kanssa).