Flamingo

Onko kukaan käynyt vielä runkkaamassa flamimgossa? Itse meinasin vetää kouraan keilatessa mutta jännityksen takia jäi väliin
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mä olin siellä flamingon uima-altaassa ja huomasin siinä seinässä reiän mistä tulee paineella vettä, ei muuta kun kulli reikään ja kyttäämään ihania perseitä. No ei siinä kauan mennyt kun spermat lensi, aika noloa kun spermaa kellui ympäri allasta. Uin altaan toiselle puolelle ja väänsin tortut ja läksin muina miehinä saunaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omankädenonni kirjoitti:

Onko kukaan käynyt vielä runkkaamassa flamimgossa? Itse meinasin vetää kouraan keilatessa mutta jännityksen takia jäi väliin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu