Tunnen myötähäpeää Jatkoaika-nimistä sivua kohtaan! Miten ihmeessä voivat päästää läpi tuon tyylistä sontaa??? Joku "toimittaja" siellä kirjoittaa juttua Janne Ojasesta ja mainitsee että Janne Ojasen maaottelu-ura käsittää 77 ottelua!!!
En itsekään tiedä Janne maaottelujen määrää ja en jaksa googlettaa mutta voin ihan karvahattu-tuntumalla sanoa että se ottelujen määrä on paljon enemmän kuin 77!!!
Minä häpeän. Piste.
Janne Ojasen maaottelumäärä
Mancehok
1
104
Vastaukset
- Mancehok
Onneksi olkoon, vuorokausi siinä meni kun korjasivat erheensä:) Nyt siellä on lukema 205 Ojasen maaottelumäärässä joten kai se on oikea. En edelleenkään jaksa googlettaa.
Mutta että 77 ilmoitetaan ensin...huh huh, osaakohan toimittaja edes hävetä!!!?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523426Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131203Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49948- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 39777
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt201714