Oltiin vaimon kanssa kylässä ja näin siellä naisen metallikorkoiset peeptoe avokkaat. Kun naiset meni tupakalle ulos oli minun pakko kaivaa kalu ja työntää se kengän kärjestä sisään ja niihän siinä kävi että lasti lensi kenkään. Tuli kauhee paniikki saada mällit pois kengästä ennen naisten sisälle tuloa.
Kenkiin ruikkiminen
20
1573
Vastaukset
- heellover
Heh , hieno tyyli !
Mm .. juuri näin.
- CumLace
Kirppareilta ostettuihin reebokin freestyleihin ja princesseihin on tullut lauettua....
Vielä joskus kun sais sellaiset kengät naisen jalkaan ja ruikkia niiden päälle samalla...... - Rauhassa vaan
Kokemusteni mukaan tyttöystävälle ei ole kovinkaan vaikeaa saada sexyjä kenkiä jalkaan, mutta saada hieromaan niillä jalkoväliä tai saada pitämään niitä seksin aikana vaatii jo enemmän aikaa ja suostuttelua. Mutta palkitsee kyllä ruhtinaallisesti vaivan.
- kaikkee sitä:D
Käyttekö yhdessä ostamassa sexyjä popoja? Onko makunne tuossa asiassa yhteinen? ;)
- P.Eervo
... hih-hih. Meillä tuo menee vähän toisin päin. Naaras on kovin halukas jalkoihini. Nuolee ja hyväilee, naisen käsi jaloissa... aaaaah. Ja hienolta tuntuu hieroa pillua ja klittaa varpailla. Siinä kun nainen makaa ja ynisee jalkojeni alla ei ole epäilystä kuka on herra ja mestari.
- lastattu kenkä
Oltiin viikonloppuna synttärijuhlissa.VaimollaOli jalassa piikkikorkoavokkaat piikkikärjellä.Kävin juuri tuoksuttelemassa piikkareita ja oli ihan pakko laittaa **** sisään ja niinhän siinä lopuksi kävi että lasti lensi sisään kenkään;)...
- Amatöörit!
Miksi ihmeessä ne kengät pitää spermalla sotkea? Etkö saa sen vertaa hallittua itseäsi, että vedät pois, ennen kuin tulee?
Omalla vaimolla on eräät erittäin seksikkäät saappaat, jotka ovat aiheuttaneet yli kymmenen vuoden aikana yhteensä varmaan useiden litrojen spermavuodot. Itse saappaat ovat kuitenkin pysyneet virheettöminä. En halua sotkea täydellisen kauniita ja taivaallisen tuoksuisia luomuksia omilla eritteilläni. - High heels
Amatöörit! kirjoitti:
Miksi ihmeessä ne kengät pitää spermalla sotkea? Etkö saa sen vertaa hallittua itseäsi, että vedät pois, ennen kuin tulee?
Omalla vaimolla on eräät erittäin seksikkäät saappaat, jotka ovat aiheuttaneet yli kymmenen vuoden aikana yhteensä varmaan useiden litrojen spermavuodot. Itse saappaat ovat kuitenkin pysyneet virheettöminä. En halua sotkea täydellisen kauniita ja taivaallisen tuoksuisia luomuksia omilla eritteilläni.Nautinnollista, kun vaimo rakastaa kenkiä, erityisesti korkeakorkoisia. Pääsen aina "makutuomariksi" hänen kenkäostoksille. Eipä ole siten tullut mieleenkän rajoittaa rouvan kenkien hankintaa...eiköhän niitä olekin jo yli 100 paria :).
- boots1
High heels kirjoitti:
Nautinnollista, kun vaimo rakastaa kenkiä, erityisesti korkeakorkoisia. Pääsen aina "makutuomariksi" hänen kenkäostoksille. Eipä ole siten tullut mieleenkän rajoittaa rouvan kenkien hankintaa...eiköhän niitä olekin jo yli 100 paria :).
Oletko päässyt ruikkimaan Rouvan korkkareille? Jos et ,miten hän voisi suhtautua sellaiseen? Meilläkin mennään yli sadassa parissa ,yli puolet saappaita:).Amatöörille;jos ruikkiminen fetissi niin silloin tehdään niin.Sulla ilmeisesti erilainen fetissi mikä myös hyväksyttävä,meillä kaikilla kun ei ole sama fetissi.Koeta hyväksyä meidät muutkin.
- ruiskis
No niin,nyt on toisessakin avokkaassa lastit.Sitä tulikin paljon enemmän, nyt on kassit aivan tyhjät.Ajattelin pyytää vaimolta seksiä niiden kanssa viikonloppuna, saa nähdä suostuuko...
- jokopääseee
ruiskis naisten tennarit olis kyseessä:)
- ruiskis
jokopääsee. Oletko jo päässyt touhuaan tennareiden kanssa? Niihin voi kuivua kivoja jälkiä käynnistäsi;).Ajattelitko ruiskasta niiden päälle vai sisään?
- HimoSimo
Frendini, joka on toimistohommissa, käy viikonloppuisin, kun siellä ei ole muita, runkkaamassa spermat muutamien naisten työkenkiin. On kuulemma maanantaina kiihottavaa jutella ko. naisten kanssa, kun tietää, että heillä on kuivuneet spermat jaloissa... Kukin nauttii tyylillään...
- lastit korkkareihin
Se on vaan niin mahtava tunne kun näkee naisella ne kengät jalassa joissa kalu on vieraillut ja ruikannut spermat niihin:). Olen harrastanut samanlaista.
Oma fetissini liittyy vahvasti naisten jalkojen tuoksuun, mutta pakko kai se on myöntää, että tilaisuus tekee varkaan. Eli jos ja kun sopivasti sattuu niin mällit kyllä lähtee opentoe kenkiin alta aika yksikön :) Omissa kokoelmissani on varmaankin 150 paria naisten kenkiä ja ne joista on tuoksut haihtuneet ovat päätyneet toisenlaisen ilon kohteeksi. Tuo mitä joku jo aiemmin mainitsikin, että sniffailee toista kenkää ja toiseen tunkee heppiä on ehdoton suosikkini, jos kengät eivät jää haltuuni.
Jos jotakuta kiinnostaa tutustua tarkemmin fetissiini, niin vilkaisehan blogiani, joka löytyy osoitteesta; http://kinnusen.blogspot.fiKyllä opentoe on lähes ainoa korkkarimalli joka saa isoimmat lastit irti. Mutta korkkari on aina korkkari.
- ruiskiss
Opentoe ihan hyvä jos sopivan kokoinen:).Eniten tykkään kyllä työnnellä kapeakärkiseen saa kivekset hyvin kantaosaan.Tyttöystävän 37 koko sopiva.Voi jättää lastit mukavasti kärkeen kuivumaan;).
- Varsilenkkareihin
Avovaimon kuumiin ja hikisiin varsilenkkareihin on mukava hieroa mällit sisään! Toinen kenkä naamalla haistellen aromeja ja toinen haarovälissä! Ja jopa vaimo auttaa hieromaan mahtavan orgasmin!
friikkikinnunen ..ei sanaakaan tai ainakaan lausetta kengistä blogissa..vain puhut siel sukista? höh..
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1575890
- 1145525
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h465217Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa323205- 552759
Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue252591- 432280
- 232070
Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta131880On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na151791