Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Telepaattinen rakastelu

Kokemuksia?
2401
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Panin koulussa yhtä tyttöä!
Siis mielessäni!
Tuntu tosi hyvälle, riisuin kaikki sen vaatteet ja lopulta mulla tuli orgasmi.
Kun sitten havahduin takaisin niin tää tyttö oli ihan miun vierellä ja yritin peittää erektioni :O
Mutta eihän se onnistunut ja se tyttö näki sen ja rupes nuolemaan mun kyrpää...
Tyttö sen jälkeen vain nielas koko paketin ja lähti kävelemällä pois.
Jäin siihen sitten housut kintussa keskelle koulun käytävää...
Mutta loppujen lopussa huomasinkin vain nukahtaneeni tunnilla.
Kun heräsin niin heti laukesin suoraan pöksyihin!!

Äänestä

On.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loopp kirjoitti:

Kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu