Joutsenten mukana

monta kepun ääntä etelään. Ainakin minun ääneni.
4137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitten ole elämässäsi muuta???

Äänestä

sinulla ei ole Keskustalle tulevaa ääntä edes ollut.

Näitä bluffeja täällä harrastaa muutkin.

Äänestä
  • Olin vannoutunut Jäätteenmäen kannattaja. Onneksi hänkään ei taida olla ehdolla, joten minusta tuli liikkuva äänestäjä, joka äänestää sellaista ihmista, jolla on muutakin päässä kuin nahka.

    Äänestä

Toisaalta ne muutkin kesämökkiläiset jotka on vuosikausia saaneet lapioida agressiivisten kyhmyjoutsenten paskaa laiturilta pois äänestävät varmasti kepua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lensi kirjoitti:

monta kepun ääntä etelään. Ainakin minun ääneni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu