Tuollainen on terska ja pituutta liki kaksi mittaa, pisimpään suuntaan, kun se näyttö nyt on,paksuus vaihtelee onko imuttanu nainen.. Ikää jo 40 muttei ole aiemmin ollu tarvetta vertailuttaa,olen kyllä lukenu tätä palstaa.. Koko ja erilaisia ja nyt sinkkuna tässä ajatellu,että olisiko riittävä??
Onko sittenkään muuta kuin kateus naisella jos jaksaa??
Onko sittenkään muuta kuin kateus naisella jos jaksaa??
Vastaukset 4
Vanhimmat
-paksuus vaihtelee onko imuttanu nainen..-
- vai mies, sitäkö tarkoitit?
ps. huomenna pässitellään
Kyllä viettini on naisiin en miesten kesken lähde puuhailemaan,ei kiinnosta.. Tänään kyllä olo,että täytys jotain säpinää kehitellä.. Olisikohan vapaata"viirua"halkaistavaksi, johon upottaisi kalun,kuin"kuuman veitsen voihin":)
Minun kulliní on Samsungin simpukkamallia...(suljettuna)
"Onko sittenkään muuta kuin kateus naisella jos jaksaa??"
Ajatus"naisen"kateudesta lähti kaiketi siitä vähättelystä mistä kohtaan,aina olemassa valtapeli,että kumpi oli kuitenkin vahvempi ainakin silloin,kun ollaan tasavertaisia sängyssä... Toisaalta siinä voi olla homman suola..
Nainen varmaan yhtälailla nauttii,kun saa rutistettua oikein mehut kalusta??Tiukkuutta ja treenattuja paikkoja tarkoitan..:) Olin asiaa näin pohtinu, sattuiko muilla samankaltaisia ajatuksia?:)