Miksi vasurit ovat niin vihaisia

ja katkeria persuille,eihän se persujen vika ole että Paavo käänsi takkinsa ja lähti Kataisen puudeliksi hallitukseen.

Vasurit tosin ovat tunnetusti katkeria ja kateellisia tyyppejä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vaikka Soini siitä varoitti että joutuu Jykän huoraks jos sinne menee.

Äänestä

Vassuissa on paljon mielisairaita.

Äänestä

Vasurit ovat täynnä vihaa hyvin toimeentulevia porvareita kohtaa.

Äänestä
  • Kun oli tämä kiakko-episodi, niin hyvin selvästi edustaja Kontula kumppaneineen hyväksyi "herravihan" ideologiana, vaikka ei varsinaisesti kehunut tällaista mellakointia, ei tosin hirveästi paheksunut.
    Hirveän vihaisia ylipäätään. Kauhea halu todistella että persut ei sovi duunareille ja persuja ei pidä äänestää. Jokainen päättäköön itse ketä äänestää.
    Ja kun kritisoitu persuja siitä, että paheksutaan turvapaikanhakijoita niin täyttä puppua.
    Vasemmiston ja demareiden muututtua porvarihallituksen käskytettäväksi on suomen kansan duunarit ryhtyneet joukolla turvapaikanhakijoiksi. Heillä ei ole oikein puoluetta mitä uskoa. Ja ajatelkaa, jopa persut kelpaavat!!!! Kuinka huonoja demarit ja vassarit sitten ovat kun heille kelpaa jo tällaiset persut kuin me???

    Äänestä

Ja vasureita inhoaa lähes koko Suomi,noin93% kansasta.

Äänestä
  • Vain hullut on enää kommarien puolella.

    Äänestä

Pyyhkimään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


?????? kirjoitti:

ja katkeria persuille,eihän se persujen vika ole että Paavo käänsi takkinsa ja lähti Kataisen puudeliksi hallitukseen.

Vasurit tosin ovat tunnetusti katkeria ja kateellisia tyyppejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu