Mitä mieltä olette, pitäisikö Hangon liittyä Raaseporiin?
Hei Raaseporilaiset!
hankolainen
3
157
Vastaukset
- blind leading blind
Raaseborgin tilanne alkaa olla se, että liitäntäkumppania haetaan mistä vaan, missä löytyy nettoveronmaksajia enemmän kuin syöjiä.
- häh ?
hanko möi satamansa ja rahat menivät vanhojen velkojen korkoihin.kaupunki on persaukinen ja edelleen helvetin moisissa veloissa.haluaako kiltti ja tyhmä raasepori osallistua velkojen maksuun ?
- jokin muu?
Sellaista ei varmaan Hangon suunnalta löydy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54812Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764