Kotiutin minulle kohtuullisen suuren rahasumman tililleni, eipä näkyny....joulunpyhät välissä ja jne....otin koodia että onko ruuhkaa palautuksissa, nopea vastaus, että on.... no joo olin ootellu jo 2 viikkoo rahojani.... pyhät ohi...pyysivät tiliotteita tililtäni minne olin maksun ohjannu....no onnex töissä mahkut skanneriin ja kaikkiin härpäkkeisiin niin noin 5 tiliote-sähköpostin ja saknnailujen jälkeen rahat tililläni.... viive noin 3 vk ....vastaus.... "pahoittelut"ja olivat kuulemma JUMISSA välittäjäpankissa...huh huh että sillalailla, mietin vain, että jospa olis ollu tulenpalava kiire noilla rahoilla niin "vouti" olis jo kerinny postitella kirjeitään korkoineen.. Eli opin tästä taas sen, että minkä pelaat ole todellakin valmis menettämään rahasi.
Mallu 77
Mallu 77
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyseessä casino euro
Tuo on niin täyttä paskaa. Millä helvetin perusteella talletukset näkyvät kyllä pelitilillä heti, mutta kotiutus ei _missään_ ole välitön? Aika useessa mestassa saa kuitenki onneksi pankkipäivän viiveellä massit himaan, parin tunnin viiveellä moneybookersiin (oletan että myös vastaaviin).
Toinen joka pistää vituttamaan, on se että vasta kotiutusvaiheessa aletaan tarkastelemaan henkilöllisyyttä - rahoja saat kyllä talletella ties millä alter egolla mutta auta armias jos koitat kotiuttaa ja vahingossa typottany syntymäajan -> peruste hylätä kotiutus :D
En mainostele sen enempää, mutta skyvegas / skybet mikälie on ainut mesta tähän mennessä, mikä on pyytänyt tarpeelliset dokumentit etukäteen -> ei oo koskaan tarvinnu sen jälkeen mitään lähetellä sinne. Siitä iso hatunnosto em. mestalle.
oon voittanut paffilta aika mukavan rahasumman, seuraavana päivänä tilillä, eikä mitään dokumenttejä kyselty, siks en edes pelaa muilla.
melkeinpä joka paikassa se eka kotiutus kestää :( tai jos muuttaa kotiutustapaa niin taas kestää.. ainoostaan ray ja veikkaus on toimineet viiveettä kun niihin tunnistaudutaan jo liittyessä nettitunnuksilla..
Mulla ainakin unibetillä,betsafella,paffilla ja nornicbetillä kotiutukset pankkisiirtona tullut nopeasti,mutta ne on ollu alle 500 euron nostoja
pelasin tänään eka kertaa nordicbetillä, talletus 50 ekee, äsken laitoin kotiutukseen 280...saas nähdä, milloin on tilillä..en ole ollenkaan nimittäin varma, osaanko edes lähettää niille niitä dokumenttejä, jos vaativat niitä.
oho, olipa nopee..rahat tulleet jo tilille!