Hervannan Ilves.

Baloun

Heikompi aines käy Ilveksen peleissä ilmaislipuilla syömässä ilmaisnakkeja. siltikin keskiarvo tulee jälleen olemaan alle 5000. Ilvesläiset ovat sellaista JOS-kansaa. aina selitellään mutta teot eivät ikinä kohtaa sanoja.

24

161

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hege41

      juu, konkkaan vaa...

    • Baloun

      Niilo Tammisalo (alkuaan Ekbom, 15. lokakuuta 1894)

    • ZALAUN

      Keväällä sitten taas JOS, JOS, JOS.

    • Baloun

      Hervannan Ilves, the konkka jos.

    • baloun

      JOS, JOS, JOS.

    • Baloun

      Heikompi aines käy Ilveksen peleissä ilmaislipuilla syömässä ilmaisnakkeja. siltikin keskiarvo tulee jälleen olemaan alle 5000. Ilvesläiset ovat sellaista JOS-kansaa. aina selitellään mutta teot eivät ikinä kohtaa sanoja.

    • HeGe41

      Takkiin tulee,takkiin tulee koko ajan. Hyvä pikavippi

    • gfb

      cvbfg

    • tyjt

      zcsd

    • sgdf

      xfgsg

    • httgbf

      Mennään Hervantaan, Hervantaan, siellä Ilves asustaa..

    • rgr

      rgtrg

    • cvgjnh

      ghf

    • niji

      Toivottavasti Tapparan pelaajat ottavat kompassit mukaan ensi lauantaina , jotta osaavat kotiin pyörityksen jälkeen.

    • dgb

      bfgb

    • konkaa

      Ilmaislippuilves

    • jhmjhh

      hjmnjhm

    • 4t4etr

      tw4w

    • HeGe41

      Heikompi aines käy Ilveksen peleissä ilmaislipuilla syömässä ilmaisnakkeja. siltikin keskiarvo tulee jälleen olemaan alle 5000. Ilvesläiset ovat sellaista JOS-kansaa. aina selitellään mutta teot eivät ikinä kohtaa sanoja.

    • HeGe41

      MIINUS 700 000 EUROA. LOL, Ilmaislippu-Ilves, Hervannasta.

    • gjtgj

      MIINUS 700 000 EUROA. LOL, Ilmaislippu-Ilves, Hervannasta.

      • Hyvin menee

        3.1 milssiä velkaa


    • Hilves

      Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves. Hervannan ilmaislippu ilves.

    • kyyttö

      Ei ole kyllä helppoa heilläkään! Jos joutuu ruokailun yhteydessä joka kerta myös mielipahaa kärsimään. Siis JOS ovat hilves-faneja. Hilveksen viimeisin mestaruuskin on niin wanha, ettei herwoodin kannattajaporukan keskimääräinen odotus ikä huomioon otettuna kukaan heistä sitä muista. Ja jos joku -85 hipa-fani on viä hengissä, ei se tajua enään mitään. Hervanta, nääs...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      84
      1719
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      272
      1595
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      288
      1363
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      170
      1299
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      57
      905
    6. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      48
      881
    7. 66
      874
    8. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      66
      873
    9. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      40
      851
    10. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      48
      838
    Aihe