MUISTA

TAPAAMINEN bfvc!!!!!!!!!!!
SINUA ODOTETAAN!
773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Turha toivo. Ei varmasti uskalla bfvc tulla! Ei taatusti, sehän on pelkkä räkänokka.

Äänestä
  • Tajuatko yhtään millaisen kuvan annat. "Odotetaan"

    Äänestä

  • kkkkfwwqghts kirjoitti:

    Tajuatko yhtään millaisen kuvan annat. "Odotetaan"

    Sinä se et suomenkieltä ymmärrä. Pidä pääs kiinni jo pentu!

    Äänestä

Jaa....kaksoisolentoni lienee ollut asialla, mä kirjoittelen ainoastaan tosikkomaisia juttuja

Äänestä

Enää reilu kaksitoista tuntia ja puska kohtaa loppunsa. Ei uskalla luuseri puska paikalle!

Äänestä
  • Eikse ollukaan se tän päiväinen mopoautoparatiisiopiskelijatutkija tapaaminen. Huomenako on jotain ja missä. Shellillä vai. Siellähän ne istuu, joo. Kyl muistan. Sieltä en mene koskaa mitään ostamaan kun ne vahtaa siel kaiket päivät.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vai luistako taas? kirjoitti:

TAPAAMINEN bfvc!!!!!!!!!!!
SINUA ODOTETAAN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu