Näillä foorumeilla riehuu palstahäirikkö, joka haukkuu muita kirjoittajia kirosanoilla ja alatyylisillä viesteillä, listaa otsikoita metrikaupalla häiritäkseen keskusteluja. Hän ei käytä rekisteröityä nikkiä, koska hänellä ei ole siihen kanttia. Hän yrittää myös vierittää omaa ulostettaan muiden syyksi.
Hän ilmantui tänne käyttämään hyväkseen ylläipidon istumalakkoa mutta me Soffiinan kanssa on tehty asiasta asianmukaiset ilmoitukset.
Älkää vastatko kiroilevalle palstahäirikölle
8
156
Vastaukset 8
- -s-
Ketä tuo muka muita kuin teitä kahta, jos nyt yleensä olette kaksi eri henkilöä, tuo pelleilynne yleensä kiinnostaa?
- hur'rirasistit!
Näyttääpä kiinnostavan. RKP:läistä puoluejohtoanne ehkä eniten.
Tehän olette Suomen ruotsalaisen paremmankansan helluntaimessiaanislahkojen ryhmäkiusaajajoukkoa.
Myös juutalaisella foorumilla. Siellä te olette ilmoittaneet, ettei Israel kuulu juutalaisille, vaan teille. - -s-
hur'rirasistit! kirjoitti:
Näyttääpä kiinnostavan. RKP:läistä puoluejohtoanne ehkä eniten.
Tehän olette Suomen ruotsalaisen paremmankansan helluntaimessiaanislahkojen ryhmäkiusaajajoukkoa.
Myös juutalaisella foorumilla. Siellä te olette ilmoittaneet, ettei Israel kuulu juutalaisille, vaan teille.Anteeksi, mutta mielenterveyteni suhteellisen oireeton ja lääkkeetön tila ei edesauta ymmärtämään tuosta sekoilustasi sanaakaan.
- natsihur'rit
-s- kirjoitti:
Anteeksi, mutta mielenterveyteni suhteellisen oireeton ja lääkkeetön tila ei edesauta ymmärtämään tuosta sekoilustasi sanaakaan.
Opettele suomea, alemmankansan kieltä. Jos se auttaisi ymmärtämään.
Ei, ei se auta. Sinähän puhut suomea.
Hur'ri on hur'ri vaikka persiljassa paistais.
- Juuri niin.
"Älkää vastatko kiroilevalle palstahäirikölle"
Kukapa täys`järkinen mielisairaan kanssa kävisikään väittelemään.
Olen itsekin tehnyt ilmoituksen hullusta ylläpidolle, mutta kaikella todennäköisyydellä siitä ei ole hyötyä. - Aina12
Kolme kirjaintahan sen hullun paljastaakin.
- Loppu tulee
Ja kivääristä ja terroristien mainonnasta lisäksi.
- ååppå
että te jaksatte olla naurettavia. aikuiset ihmiset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129578
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 42496
