Tuleeko Pekalle ja Anttooniolle ero ??

Veikkaan et tulee lähiaikoina.

Ei taida Pekka enää kauan jaksaa pitää kaapissa tätä raikulipojan kaksoiselämää.
Ihankuin isä ja hulttiopoika.
16304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei tule eroa! Pekka jo tiedotti : pitkässä suhteessa tulee kaikenlaista. On
kuulema kaksi tärkeää sanaa, myötä- ja vastamäessä. Pekka rakastaa
Antoniota, 20 vuotta nuorempaa pillipiiparia.

Äänestä
  • Tarkoitat varmaan pilipiiparia:-)

    Äänestä

  • Siis, tarkoititko PILIPIIPARIA ;) ;) ;)

    Äänestä

  • No eihän Pekalla kai muita poikia ole hienoa luksuslukaalia ja muuta omaisuutta perimään.


    Miten muuten on. Jos ero nyt tulee, niin vieköhän Anttuni Pekalsta puolet omaisuudesta.

    Äänestä

Kyllä se ero parissa vuodessa tulee. Elättäjä on jo ikämies eikä ole koskaan ollut viriilin oloinen. Elätettävä on niin jöötin perään, että julkisia mokia ei voi välttää.

Äänestä
  • Olen Konstan kanssa samanlaisella mielenlaadulla.

    Kyllä Beggis varmaan haluaa jo tuolla iällä vakautta suhteeseen ja et ei tule yllätyksii puskist.

    olisin itse samaa mieltä, ku Beggis, mutta täytyy sanoo, et valinta on ollut oma ja Beggigsen on täytynyt tietää että tuohon suhteeseen voi sisältyä näitä yllätysnumeroita, suuria riskejä, on siinä sitten vannottu rakkautta vaiks kuink paljo puolin ja toisin.

    Jos nää Anttoooonio-Tontun tempaukset jatkuu, niin eihän ministeri voi mitenkää näit hyvällä katsoo, et joku ratkasu siihen sit. Ja joa paljon tulee, niin siihenhän sit puuttuu viherrinki ja pääministeri ja jopa ite Pressa !

    Nythän oikeestaan on Anttooni vasta suorittanut päänavauksen, kun kusi noussut päähän ja lujaa sen Staratanssien jälkeen.

    Tähän saakka Beggis o saanu sitä jollain lailla pidettyy aisoissa, mutta, annetaas ajan kuluu.

    Anttooni on tullut liian varmaksi ittestäs ja omasta sijoittumisestaan Suomeen.

    Mikään

    Äänestä

Hauskaahan voi aina pitää .) mut ton käytös on jo pikkulikkojen kiukuttelua! Haavisto saisi hyvän näköisen miehen itseleen . tuo kun ei ole edes sitä ! ajeleekohan ihan täysillä valoilla , ei ainakaan käytöksen perusteella!!!!

Äänestä

Veikkaan et on tullu jo

Äänestä

Oliko se Anttuunio siellä laivalla yksin ilman Pekka isää, eikun siis puoliskoa.

Taitaa olla Pekka ministerimme aisan kannattelija

Äänestä

No, ulkoministeri maksoi kalliin hinnan textiviestettelyistään Tukiaiselle, virka
meni alta. Miten lie tämän ministeri Haaviston pikku-rebellin nyrkkiottelut,
katsotaanko ne kehitysavun piiriin ? Ois siinä lähes presidentin puolison
toilaukset, kuumine tansseineen ja naisten hakkaamisineen oikeaa pr.ää
Suomelle ! Ministeri hymyilee ja kääntää puheet ulkomaiden konflikteihin.
Ja pikkumiestä naurattaa.

Äänestä
  • Onkohan tää Haavisto koko ajan halenut tästä Anttoonista poikaa itselleen.
    Minusta vaikuttaa enemmän isä lapsi suhteelta.

    Kuka puoliso nyt antaa muuten mediassa puolisostaan lausuntoja sen töppäilujen jälken. Että otin puhutteluun

    Äänestä

Vaikuttaa kyllä negatiivisesti Haaviston uraan kun seurustelee rattijuopon naistenhakkaajan kanssa.

Äänestä

Melkein pressan vaimo, heeeeee. Siinä näkee millaista jengiä ja arvostelukykyä. Siis että saivat miltei Haaviston pressaks ja huithapelin arvoisaksi puolisoksi... Buuuah"

Äänestä

Ero tuli, Antonio bailaa kotimaisemissaan".....

Äänestä

Voi taivas että olette yksinkertaista sakkia!! Hankkikaa elämä senkin korppikotkat!!

Äänestä
  • No puolustas nyt sitten hiukan tätä rattopoikaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voihan sääli kirjoitti:

Veikkaan et tulee lähiaikoina.

Ei taida Pekka enää kauan jaksaa pitää kaapissa tätä raikulipojan kaksoiselämää.
Ihankuin isä ja hulttiopoika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu