Päivän dubstep

6165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei uskoisi, että jopa meikäläisen resut radiotaajuuskuulokkeet saavat irti todella merkittävästi tästä biisistä.

Äänestä

Dubstep ei sano paljoakaan ihmisille, jolla ei ole 8 hertsiin asti toistavia radiotaajuuskuulokkeita päässään.

Äänestä

Kuunneltava kuulokkeilla.

Äänestä
  • Kyseinen biisi on nimenomaan tarkoitettu kuulokkeiden testausta varten.

    Äänestä

PASKAJAAKKO käy kuumana alkkispalstalla. Esiintyy nimimerkilläni.

Äänestä
  • Nyt kun haet itseäsi hakukoneilla niin tulokseksi tuleee romanttinen ja sexuaalinen tarina HAHAHAHAH. Mitäs nyt a-sexuaali sanoo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


 K  kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=bUCP_TsmaHw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu