Ennen sitä päiviteltiin nykyajan nuorisoa, nykyään tehdään lastensuojeluilmoitus jos lapsi itkee. Tai on hereillä yhtään kahdeksan jälkeen, koska kahdeksalta hankaikkien kunnon perheiden lapset menevät nukkumaan!
Nykyajan kelvottomat vanhemmat
Hernenä
3
288
Vastaukset
- Vankilaan
Oli muuten hirvittävä perheenäiti Duudsonit tuli taloon-ohjelmassa. Joutaisi lukkojen taakse! Minulla oli tuontyyppinen äiti ja siksi(kin) olen nyt työkyvyttömyyseläkkeellä joten laittakaa ihan oikeasti joku viemään lapset pois tuolta äidiltä! (Jakso 3: Avio vai ero?)
- NiinVarmoon
No se nuoriso, mitä ennen päiviteltiin on kai nykyään niitä vanhempia. Oikeassa olivat sillon, eihän tuosta mitään tuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1483139Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472458Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?482370- 982025
- 241883
- 301606
- 231602
- 1531445
- 341233