Paljon oli nuoret parikymppiset mimmit kirjoitelleet maajusseille. Kumman isoja kantturoita vaan naiset nykyään jo nuoresta asti on. Taisi suurin osa naisehdokkaista olla pullukoita ihratynnyreitä.
Karseen näköisiä nuoret naiset, joilla takapuoli on isompi kuin leivinuuni ja valtavat vatsamakkarat.
Läskien lotinaa
6
1287
Vastaukset
- ärsyttävää
Ite oot varmaan läskimaha sohvaperuna jonka ainut huvi on tillottaa laihoja p-tä telkusta päivästä toiseen, olutpullo toisessa kädessä. Ukon kääkkä joka ei kenellekään kelpaa. Muijien vaan pitäis olla upeista upeinpia vaikka ukko ku puusta veistetty. Hanki isopussi seteleitä ni saattaa joku laiheliini kiinnostua.
- valitsija valkkaa
Varmaankin tarkoitit näitä Christianin naisehdokkaita jotka pulskia lähes kaikki?
Sehän on ihan valitsijasta kiinni minkä muotoiset naisvartalot silmää miellyttää, ja nyt näytti siltä että Christian luultavammin tykkää enemmän hieman muodokkaammista naisista kuin täysin rasvattomista kuivankesänoravista.
Vai luuletko että joka ainoa Christianille kirjoittanut oli enemmän tai vähemmän pulska, ettei yhtään laihaa tai normipainoista joukossa? - kiloilo?
Samaan asiaan kiinnitin huomiota.
- hehe...
Yksi ylipainoinen jo älähti puolustamaan lihavia kanssa-sisariaan.
Olikin kai aikamoinen potku vatsamakkaroiden alle.
- tavallinen nuori
Voi sentään. Esillä olo on ilmeisti vaan ns. normaali vartaloisille? Ylipainoisten, liian laihojen, isopers..eisten, pihtikinttuisten, länkisääristen, isonenäisten, huono hampaisten yms. pitää siis pysyä piilossa häpeilemässä itseään ?
Kaikkien ulkonäköä arvostelijoiden pitäisi esitellä itsensä ja kumppaninsa täällä netissä kuvien kera, mutta ei taida se ulkopnäkö eikä kantti sitä kestää heillä. - SPORT_KUNDI
Nykyään nuorilla muijilla on valtavan leveet persiit ja inhottavat vatsamakkarat. Muutenkin ovat sellaisia ällöjä laiskoja ja tyhmiä pullamössöjä. Ei ihme, että kundit kohta ovatkin vaan keskenään, kun eihän ketään ihratynnyrit kiinnosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913145
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.662862- 2032260
- 741896
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91731- 1081585
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191186- 811140
- 951099