Anu

En koskaan unohda pitkiä punaisia hiuksiasi ja yhteisiä hetkiämme.
5318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En myöskään AKK

Äänestä

Ai, mitä, missä, milloin? Laitas hieman yksityiskohtaisempaa tietoa?

Äänestä

kiikkiin jäit

Äänestä

Jollet halua unohtaa, pitäisikö asialle tehdä jotain...

Äänestä

Kuinka olis kettupuuhka?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en voi unohtaa kirjoitti:

En koskaan unohda pitkiä punaisia hiuksiasi ja yhteisiä hetkiämme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu