nainen erityisesti nahkahousuissa.. aah.. heti pomppaa pystyyn.. eli olen siis mies ja kiinnostunut tälläisistä naisista, missä te olette, en montaa tiedä!
nainen nahkassa
nahkafetish
325089
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
minua kiinostaa nahkahameet niisä on jotain!!!
Nahka on upeeta, musta.. se tuoksu ja tunne.
nam ihanaa
Juuri näin... musta nahka,tuoksu,natina,kosketus ja se tunne,`nahkafiilis´...
Ja mielellään kummallakin nahkaa päällä...
Joo kummallakin nahkaa päällä, ihana tunne. Kireet nahkahousut ja korkeet korot, ei parempaa ole!
Missäpäin n48/09 vaikutat? Yhteyksiä...?
Itse olen mielelläni tiukoissa nahkahousuissa,jos vaan toinen nauttisi siitä:)
oletko nainen
Moottoripyöräilijöiden ympärillä pyörii ja hyörii tosi tiukkoja mimmejä nahka asusteissaan.
Suuntana kuluvan kesän aikana on motoristi kokoontumiset.
Musta nahka joko takkina tai housuina on yhdistetty aina heteromaskuliiniseen menoon. Kelatkaan takavuosien Rock and Roll staroihin Elvis, Gene Vincent, Vince Taylor, Eddie Cochran ja THE BEATLES saatikka tämän päivän rokkarit.
Nahka on yksi materiaali monien joukoissa ei mikään seksuaalisuuden suuntauksen valinnat väline.
Sitä paitsi motoristille se on yksi vanhempia ja parhaimpia tapoja estää ***tumaiset ihovauriot joita tulee kun sattuu onnettomuus tien päällä.
Nahkatakit ovat erityisesti suosikkejani. Ja musta väri.
Ei tarvitse olla jatkuvasti pesämässä vaan ne voi puhdistaa tarvittaessa rasvalla.
Nahkahousut kestävät monta kertaa kauemmin (paksua nahkaa) kuin farkut, ja ovat hieman pehmenneinä/kuluneina mukavat päällä.
Ei mitään "fetismiä" vaan käytännön paremmuutta kangastekstiileihin.
Musta nahka joko takkina tai housuina on yhdistetty aina homoeroottiseen menoon. Meteorologi sai aikanaan potkut Yleisradiosta kun esiintyi nahkahousuissa.
Ja miten se omituinen tempaus liittyy YLEISESTI tähän asiaan??
Saiko Elvis "potkut" levy-yhtiöstään vuonna 1968 pelkästään esiintyessään nahkavaatteissa, no ei todellakaan!!
Ja kun puhutaan nyt vaan pelkästä vaatteen materiaalista niin ihmetyttää jatkuvat homopuheet. Joo, onhan noita kaikenlaisia homoja esiintynyt lippikset päässä itsensä munaten. Mutta ***kaako se minulle kuuluu.
15-vuotiaana 70-luvun lopusta mulla oli 50's rokkarina neuvostolentäjältä isäni sodan aikana pöllimä lentäjän takki. Takki mallia sama kuin jenkeillä. Ja täytyy sanoa, että kaupungin tytöt olivat vahaa niinä päivinä. No vaikuttihan siihen myös rokkariolemukseni, heh :) :)
Nahkanuija aaah, Se on pojat elämään kun Juhannusyönä pyllistää ja saa kunnon nahkanuijaa takaluukkuun!
Siinä tapauksessa tämä taitaa olla just sulle:
http://www.lily.fi/sites/lily/files/user/1979/2012/10/nettijanina1.jpg
No N48/09 ja muut nahkaihmiset,miten yhteyksiä...? Varsinkin vanhemmat, 55 ja paljonkin yli...
Tottakai puen vaimoakin nahkaan...
Uskokaa tai älkää, mutta nahkafetissi vain vahvistuu ikääntymisen myötä! En enää haluaisi käyttää mitään muuta vaatetusta kuin mustaa nahkaa. Onneksi vanhemmiten miehen kantti kestää pukeutua kuten itse tahtoo, eikä se ole keneltäkään pois.
Kauniit naiset nahkahousuissa ovat parasta mitä tiedän. Pitäkää naiset enemmän niitä nappanahkaisia housujanne niin saamme me teitä ihailevat miehet ihailla teitä.
Olen nahkaa pukeutuva 40-v heteromies. Parasta maailmassa on nahkavaatteet. Miehellä nahkahousut ja nahkatakki, naisella nahkahousut, nahkatakki, nahkahame, nahkakorsetti... Tämä siis julkisesti ja myös sängyssä.
Nahka on kyllä ihanaa, pukeudun usein nahkahousuihin, ums. Harmi vaan kun ei ole samanhenkistä naista
Mulla on ollu ruskea nahkainen minihame ja siihen kuuluva pikkutakki. Kun lähden viihteelle niin pukeudin niihin ja korkokenkiin ja kiilteleviin sukkahousuihin. Nahka on todellakin hyvä pitää.
N22
Mua kiinnostaa nahka(toi aik. M48/09 on mun),olis kiva tutustua itseäni vanh. nahkamieheen jonka kanssa ehkä myöh. pukea myös muhkeamuot. 40v vaimoanikin nahkaan...?.?.?
Minä etsin nahkanaista joka kiihottuu nahkasta. Nahkafetissi tulee ainakin minulla voimakkaammaksi kun vuosia tulee lisää. Käytän tiukkoja nahkahousuja, takkeja, yms. Jos kiinnostaa niin mailaa nahkamies50 at gmail.
Nainen on upean näköinen nahkavaatteissa tyylikkäät nahka asu naiset kiihottaa
Miehenä minulla on nahkahousut ne on mukavat pitää ja on mukavan pehmeät
Nahkahousut ja hame naiset on upea näkönen olisiko ketää kypsän iän saavuttaneille upeita nahkavaatteita minulla 58 vuotiaalla miehellä on tekonahkahousut
Minä oon 52v. Nainen ja ostin liivit nahkaiset,taisi olla jotain tekstiilinahkaa. Mustat ja niihin alaosankin. Niissä oli niittejäkin ja päälle vielä nahkahousut ja takki.
Itse tylkkään. Muut ei välttämättä ymmärrä. Mut näin.
On ihanaa ku tykkäät nahkasta
Laita viestiä. nahkamies50 ja gmail. ois ihana tutustua
Mustat tiukahkot nahkahousut ja alla mustat sukkahousut. On aivan sairaan kiihottava yhdistelmä naisella.
Murrosiässä aloin salaa kokeilemaan äidin nahkakäsineitä ja ne tuntu kivan pehmeiltä nyt minä 58 vuotias heteromies omistan naisten nahkakäsineet ja nahkahousut jotka ovat kuvan pehmeitä kyllä naisten nahka.asut ovat kiihottavia kyllä miehetkin saavat olla kiinnostuneita naisten vaatteista eikä tarvi olla homo
Naisten mustat nahkahousut ja hameet ja nahkakäsineet kiihottaaa naiset nahkavaatteissa ovat tyylikkäitä että seksikkäitä