Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

gallup (naisille)

alapää karvoitukseni on mallia...

a. pehko
b. puoli posliini
c. kiitorata
d. ohut viiva
e. posliini

kaikki vaan vastaamaan!!
169936
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Kokeilin poslaria, mutta huonolla menestyksellä. Jostain syystä miehet ei kiinnostunu. Nyt on ollu tavan siistitty pehko pari vuotta ja suosio sen mukaista - kiihkeää!

Äänestä
  • tais olla vähän sokeita miehiä ;)

    Äänestä

ee. posliini. Kaikkein paras. JA TÄMÄ ON SITTEN MINUN MIELIPIDE, KARVAFANIT!

Äänestä

Posliini, ollut jo vuosia. Eikä kukaan ole koskaan haukkunut.

Äänestä

Pehko. Siitä yksinkertaisesta syystä, että en jaksa olla jatkuvasti höyläilemässä ja sheivailemassa.

Äänestä

Nyt olen pitänyt kokonaan karvattomana kesän alusta, ja aion pitää edelleen. Aikaisemmin oli sellanen pikku tupsu tuossa kummulla, ja muuten paljas.

Äänestä

Olen poslari, pidän sitä itse mielyttävimpänä.

Äänestä

...kaikki muutkin, niin mieki sitte; posliini on parasta. Se on kaunis ja pitää ajatella vähän miestäkin ;)

Äänestä
  • Hyvä että ajattelet - pysyy pimppa koskemattomana.
    Nätti karvapehko on se joka herättää halut.

    Äänestä

  • veikko kirjoitti:

    Hyvä että ajattelet - pysyy pimppa koskemattomana.
    Nätti karvapehko on se joka herättää halut.

    ei oo tähän asti yksikään mies kieltäytyny. päinvastoin.on ollut ihastuksissaan.ja innolla ovat pimppiä nuolleet.tällä hetkellä ei ihan posliini ole.pieni kiitorata löytyy.=)

    Äänestä

siis posliini.

Äänestä

posliini on ollut jo yli 3 vuotta!enkä takas kasvata.

Äänestä

Olen ajellut siitä lähtien kun ne alko kasvaa ja sheivannu aina kaikki pois ja hyvältä tuntuu. Jaskus uikkarin alla oon pitäny laastaria ettei uikkis mene kokonaan vakoon. (Sattuu kun repii pois sen laastarin, mutta sattuis enempi jos ois sänkeä.)
Siskot kirjottakaa tänne! Mua vähän kiihottaa tää poslarina olo ja mitä jätkät aattelee.

Äänestä
  • iha ku mun suust noi sanat : ) ainaski mun kundikamu o ihan villinä mun paljaaseen alapäähän,eikä skoleska o liikkatunnin jälkeen suihkus tullu muilt kommentteja,siis ikäviä,vaan päinvastoin..joteski jännää ku tietää et muut salaa vilkuilee mua : )

    Äänestä

  • tiina87 kirjoitti:

    iha ku mun suust noi sanat : ) ainaski mun kundikamu o ihan villinä mun paljaaseen alapäähän,eikä skoleska o liikkatunnin jälkeen suihkus tullu muilt kommentteja,siis ikäviä,vaan päinvastoin..joteski jännää ku tietää et muut salaa vilkuilee mua : )

    oon kans villinä mun tyttökamun poslariin ;) se on nii kivan pehmee ja semmonen nuoltavan näkönen ;) huih nyt alko panettaa!!

    Äänestä

  • tiina87 kirjoitti:

    iha ku mun suust noi sanat : ) ainaski mun kundikamu o ihan villinä mun paljaaseen alapäähän,eikä skoleska o liikkatunnin jälkeen suihkus tullu muilt kommentteja,siis ikäviä,vaan päinvastoin..joteski jännää ku tietää et muut salaa vilkuilee mua : )

    vilkuilee?? :o

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


posliini itekkin kirjoitti:

alapää karvoitukseni on mallia...

a. pehko
b. puoli posliini
c. kiitorata
d. ohut viiva
e. posliini

kaikki vaan vastaamaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu