Minä olen. Viittasin Maria Åkerblomiin vain sen takia, että tulisi selväksi se fakta, kuinka harvoin kyseisiä naisia syntyy keskuuteemme.
Rupean Kildeläiseksi. TÄmä on fakta.
Rupean Kildeläiseksi. TÄmä on fakta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Rauni-Leena ei ole tavallinen ihminen. Voisin palvella häntä.
Älä Kildeläiseksi rupea. Syrjäytä tissu alkopalstan sensuroijan virasta ja anna sitten kunkin itse päättää mitä kirjoittaa. Eli älä sensuroi ketään.
Ja naulaa se teesiksi nuppineulalla palstan alkuun.
Oikeastaan en tiedä mitä kildeläisyys tarkoittaa. Pahalta kuitenkin.
Tykkään rupatella kanssanne, mutta valitettavasti se on aika pientä. Älkää ottako itseenne. Olen syntynyt Keisarien ja Kuninkaiden neuvonantajaksi. Jos en saa toteuttaa itseäni tällä saralla, tapan itseni. Tämä on fakta.
Se oli salaseura, uskontoa, spiritismiä, ennustuksia, noituuksia, vaikka mitä sekaisin, myös pahoinpitelyitä, tappoja, murhia, murhayrityksiä, sukupuolista irstailua - siis ihan mitä vaan. Ja kaikkea johti tuo noita-akka nimeltä Maria Åkerblom. Kuin ihmeen kaupalla hän välttyi raskaimmilta syytteiltä tai ne kaatuivat ja taisi hänellä olla vankilasta karkaamisiakin.
Hourahtaneet palvoivat häntä todellisena jumalana ja olivat valmiita toteuttamaan hänen kaikki sairaammatkin tahdot ja pyynnöt.
Kuten 1000 ihmistä tietää, sinusta ei ole itsesi tappajaksi, olet pelkkä hyytelö, tosi säälittävä netti nörtti, alkoholisoitunut ja mielenterveysongelmainen, tyhmä kuin pökki-pässin peräpukama.
En ymmärrä miksi edes vastaan sinulle. Ehkä se johtuu väsymyksestä. Joten jää horisemaan tänne oman mielesi oikkuilua mukaillen.
itselläni ei ole koskaan ollut itsetuntoa lainkaan, saati mitään pyrkimyksiä.. mutta tarkoituksettomuus on saanut yrittämään itsemurhaa monta kertaa. Olen syntyjään neuvonantaja. Kuninkaiden, Keisarien, jne.
Niinhän sinä väität. Voit väittää mitä haluat.
Kirjoituksesi ovat ihan virkistäviä. Kerroin tämän vaikka olet kehuille immuuni eli et tarvitse niitä.
Olen yrittänyt itsemurhaa lukuisia kertoja, mutta kun en kuole. Talonmies julma, hommaa minulle tuliase. Tapan itseni sinun kuvatessasi tapahtuman. Saat mainetta.
Sarkastisesti väität mua itsekeskeiseksi narsistiksi? En olisi, jos saisin kohteen, jota palvella. Et ymmärrä kaltaistani ihmistä.
Tuo väite joka ei ole väite, on 100% totta.
Olen ylemmän entiteenin palvelija. Se ei tarkoita Raamatun Jumalaa, vaan todella poikkeuksellisia ihmisentiteettejä. Jos en saa toteuttaa itseäni, sekoilen.
https://www.google.fi/search?hl=fi&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1024&bih=608&q=rauni-leena&oq=rauni-leena&gs_l=img.3..0j0i24l9.2802.6138.0.6294.11.7.0.4.4.0.187.841.1j6.7.0....0...1ac.1.32.img..0.11.885.17NwGvwEygI
Onhan noita vaihtoehtoja! Voisitko kokeilla esim. seuraavia vaihtoehtoja paremman puutteessa:
eri uskontojen mopo-/moottoripyöräjengit, itsemurhapommittajat, ovelta ovelle kiertelijät, saisit varmaan ensiarvoisen tärkiää tietoa asujasta tai asujista, varsinkin, kun kävisit aikaisin aamusta viikonloppuan tai iltapuolella ovikelloja rimputtelemassa.
Valinnanvapautta riittää!
Haittaa voivat aiheuttaa monella tapaa tavalliselle tallaajalle.
Onkos tietoa Ukko muisesta suomalaisesta uskonnosta?
Jos sellaiselle patsaan pihaan pystyttäsi, ei kai sitään kukaan voisi kieltää, ja palvontamenoja siihen kehittelisi, ilolientä nauttia ja loitsuja laulaisi, vähän Kalevalaista kansanlaulantaa harjoittelisi, Ahtia anelisi, jne...
Mä fanitan - ehkä.
http://yle.fi/elavaarkisto/artikkelit/rikostarinoita_historiasta_unisaarnaaja_37664.html#media=37669
http://yle.fi/elavaarkisto/artikkelit/rauni-leena_luukanen-kilde_tuntee_humanoidit_32257.html#media=32259
Rauni-Leena on vain pienen piirin jumalatar ja tähtien sanansaattaja. Tiedeporukka lällättää näiden ufosieppauksien takia R.L:aa. Silti R,L lyö massoittain näitä pikkujulkimoita.
Viime viikolla haudattiin yksi hänen sukulaisensa, vaan ei taida RauniLeena paljoa pitää yhteyttä sukuunsa, ei muistanut tätä henkilöää, kun kerran kysyin. Enää ei tarvi tuntea.
Mites te kuinka läheisii ootte sukunne kans vai onko muuta tärkeempää?
Olen todella läheinen, läheisin sukuni elikkä oman itseni kanssa.
Aika yksinäistä, läheiset on piriste elämään ja ne on aitoi, niiden lähettämät joulukortit tarkoittaa jotain, mut jos käytät jotain ammattipalvelua nii ne lähettää sulle rahanhimosta jouluterveisen. Mun äidille laitettiin uusi kiuas ja tuli joulukortti ja siihen äiti vaan, et kah ahneutta jos voisi vielä vanhaa ihmistä pyörittää
Läheisiä, likeisiä on liikaakin, mustaapääfinnit. Vasemmalla puolella on ollut 20v. mustapää-minni. Puristan sitä, mut aina se vaan kehittää oman pään.
Eiköhän sitä vituta kun ei pääse ehjänä pullahtamaan vatsanahkasta kehittyneenä elukkana, vaan aina se katkassaan kesken kaiken.
Keksin minnille juur uuden myrkyn. Steriloin tulitikulla nuppineulan, kastelen sitä Verroxiin, pistän. Annan minnille karvaan unimyssän.
Rauni-Leena on eri. Ei hänelle tarvitte soitella. Nää Universumin tosiälyköt hoitelee hommat telepaattisesti.