Hei tietääkö kukaan, löytyykö jostakin yhä vielä 2011 v tehtyä Stage -paras koulumusikaali ohjelman jaksoja?
Harmittaa niin kovasti kun en sillon päässyt teatteriin katsomaan Silmistä pois, voittaja-esitystä, mutta olisi kiva edes nähdä nuo jaksot uudestaan.
Nelosella on yhä stagen sivut netissä, mutta linkit videoihin ei enää toimi...
osaisiko kukaan auttaa? kiiiitos :)
Satge
3
309
Vastaukset
- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Et sitten kokeillut googlettaa...
https://www.google.fi/search?q=Stage 2011&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:fi:official&client=firefox-a&channel=np&source=hp&gws_rd=cr&ei=vUfuUs_3KMLG4gTa9YB4
http://arkisto.nelonen.fi/ohjelmat/stage/uutiset?page=3 - aloittaja1
totta kai kokeilin heti ensimmäisenä itse netistä etsiä...
ja kuten ensimmäisessä viestissä kirjoitin niin nuo nelosen stage-sivut (jonka linkin laitoit) niin ei toimi.. tai sivu toimii, mutta videot eivät enää löydy sivulta...
eikä googlettamallakaan löytynyt, eikä myöskään tuosta google-linkistä siis jonka laitoit niin kyseistä ohjelmaa löydy :)
kiitos kuitenkin - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://fi.wikipedia.org/wiki/Stage_(televisiosarja)
Mieleen tuli ajatus... Kandeisko ottaa yhteyttä neloseen/noihin osallistuneisiin kouluihin ja kysyä josko heillä on jäljelleä tallenteita? Eihän siinä muuta tarvi kuin spostittaa neloselle/soittaa rehtorille ja kysyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2679496IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3006676Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?681621Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61391Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921235- 1091151
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut731038Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40852Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23746MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312741