Kun jokainen klikkaus tuo paljon mainostuloja suomi24:lle niin tämän RKP:n palstan omineet fennot klikkaavat ahkerasti rahaa tanskalaisomisteiselle firmalle, jonka haltuun suomi24 kuuluu.
Ei taida fennot suosia suomalaista, edes suomenruotsalaista firmaa, joka maksaisi verot Suomeen?
Ei taida fennot suosia suomalaista, edes suomenruotsalaista firmaa, joka maksaisi verot Suomeen?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tämä on ainoa foorumi, jossa voi vapaasti esittää mielipiteitään. Muut ovat sveko- ja surutahot saaneet suljetuksi. Joten syytä vain omiasi tilanteesta.
Niinhän mie teinkin, syytän suomalaisia. Miks v.itussa ette suosi suomalaisia keskustelufoorumia!!!?????
voitko suositella paria vapaata suomalaista keskusteliufoorumia?
No otapa kuule itteäs niskasta kii ja perusta siitä firma. Hae starttiraha ja tee omat sopparit mainostajien kanssa. Pitääkö kaiken tulla valmiina nenäsi eteen kuin vauvalle pilttipurkki? Kasvapa fenno aikuiseksi.
Kysyin ystävällisesti aloittajalta onko hänellä sitten tiedossaan jotain uutta suomalaista keskustelufoorumia tälle sivustolle vaihtoehdoksi kun kerran siitä meuhkaa.
Ja sinä puolestaan vastaat neutraaliin sävyyn kirjoitettuun kysymykseen pilkkaamalla, räyhäämällä ja nimittelemällä.
Harmi kaikkien ruotsinkielisten ja -mielisten kannalta, että toimillasi vahvistat negatiivisia stereotypioita.
Kiitos, minulla on jo työpaikka enkä aio noudattaa "suositustasi" firman perustamisesta.
Vaikkei täälläkään vapaasti saa tuoda mielipiteitään esiin. Sensuuri on täällä kovaa. Tosin viime aikana sensuuri ollut jostain syystä vähäisempää, mikä on hyvä asia.
Svekkuli tietysti toivoisi sananvapauden rajoittamista.
No teepä sie sitte se firma, suomalainen keskustelupalsta jonka kaikki tuotto todellakin tulee SUOMEEN! Mitä epäisänmaallista tai suomenruotsalaista sä näet aloituksessa?