En hurri igen! Taas RKP-läis korruptioo...

Suora lainaus:
"Otto Donner on yksi psykedelisen kulttuurin äänitorvista Suomessa."

http://purppurarinteidenratsastaja.blogspot.fi/2011/03/otto-donner-psykedelian-ylipappina-60.html

Näin siis jälleen eliitti-suku, raharikkaiden piirit, jotka levitti huumeet, kommunismin ja synti9sen elämän suomeen, eli satanismin?

Valtapiirien uskonto on saaatanaa ja Mammona-jumalan kitaa, eikä Jeesusta?
11206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

persut tukemassa nyt tätä hyrri-kyldyyriä...

Äänestä
  • persu näkyy toimivan siten että kansalle ei kerrota mitään mitä nää persut oikeasti hallituksessa teke0' kokoomus-EU-politiikkaa-

    ja sitten välillä t-seen mediaan laitetaan joku rasisti-jauhopää meuhkaamaan ja taas on persu-äänestäjät tyytväisiä...

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    persu näkyy toimivan siten että kansalle ei kerrota mitään mitä nää persut oikeasti hallituksessa teke0' kokoomus-EU-politiikkaa-

    ja sitten välillä t-seen mediaan laitetaan joku rasisti-jauhopää meuhkaamaan ja taas on persu-äänestäjät tyytväisiä...

    krhm... keskisarja....

    Äänestä

Joopajoo. Rikkaat ne vaan. Missä piileskelee ne huippulahjakkaat köyhät muusikot, taiteilijat... Miksi he eivät ole näkyvillä kertomassa köyhyydestään?
Vai onko niin, että vasta kun köyhyys poistuu, niin ollaan julkkiksia ja tullaan näkyviin?
Rikkaus ei aina jatku, julkisuus alkaa katkeilla.

Äänestä
  • Heheh! Niin siinä kävi. Rikas ja kuuluisa Jari Sillanpääkin menettää rahojaan, kun ura alkoi katkeilemaan! Tasan ei käy onnenlahjat, historiaankin jää tuskin mitään, paitsi Hymyn vanhat numerot.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Heheh! Niin siinä kävi. Rikas ja kuuluisa Jari Sillanpääkin menettää rahojaan, kun ura alkoi katkeilemaan! Tasan ei käy onnenlahjat, historiaankin jää tuskin mitään, paitsi Hymyn vanhat numerot.

    kaalisoppa ja vodka ?
    pietarissa ...

    Venäläiset ei RKP-korruptioo?

    Kannattaako vaihtaa maamme hallinto- suomalaiset elää niukinnaukin... suurvalta-Venäjälläkin on parempi elintaso eläkeläisillä...

    Äänestä

Alexander Stubb tuota samaa- RKP-läis kylttyyriä.

Äänestä

Muumilandia hitleriläis-sovelluksena...

no Wallenberg oli Hitlerin luottomies...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Huume-mainostaja! kirjoitti:

Suora lainaus:
"Otto Donner on yksi psykedelisen kulttuurin äänitorvista Suomessa."

http://purppurarinteidenratsastaja.blogspot.fi/2011/03/otto-donner-psykedelian-ylipappina-60.html

Näin siis jälleen eliitti-suku, raharikkaiden piirit, jotka levitti huumeet, kommunismin ja synti9sen elämän suomeen, eli satanismin?

Valtapiirien uskonto on saaatanaa ja Mammona-jumalan kitaa, eikä Jeesusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu