IIsosäni ampui Hitlerin

On täysin legendaa, että Hitler olisi ampunut itsensä bunkkerissaan Berliinissä. Oikeasti Hitlerin ampui isoisäni joka palveli punajoukoissa.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja äitisi antoi kaikkensa?

Äänestä

Mun isoäiti oli auttamassa.
Hän kyllä väitti itse ampuneensa ensin,ja sitten vasta sinun
punakoneesi varmisti ampumalla useammin.

Äänestä

Historian kirjojen mukaan punaarmeija oli ensin Berliinissä. En voi tietenkään varmasti todistaa että eikö sinun isoiäitisi olisi voinut ampua ensin.

Äänestä

heheheh Hitler asui vuoteen 62 Argentiinassa: Sinua on kusetettu kuollut Hitler oli kaksoisolento!

Äänestä

Hitler asui meidän naapurissa kerrostalossamme. Judet ei vieläkään ole sitä saaneet selville.

Äänestä

Isoäitini oli Eva Braun?
Jä äitini tarkoin Hitleriltä salattu äpärä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taru kertoo kirjoitti:

On täysin legendaa, että Hitler olisi ampunut itsensä bunkkerissaan Berliinissä. Oikeasti Hitlerin ampui isoisäni joka palveli punajoukoissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu